SAKERUT: '01 Honda S2000, Championship White

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    am vazut-o azi cu coada ochiului in timp ce eram in trafic....stationa. Frumoasa. Sa o stapanesti sanatos cati mai multi km.

    Comment


    • #17
      Am comandat toate uleiurile , anvelope si cold air intake k&N si a ramas sa ma hotarasc la evacoare , eu inclin spre Invidia N1 dual.
      Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
      Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

      Comment


      • #18
        Invidia N1 am avut eu si se aude tare in vtec. Pe mine nu ma deranja asa tare ca veneam de la un single pipe. Nu am recomandari... la chestii asa personale. Mie mi-a placut cel mai mult cu header spoon+test pipe+catback original. La un moment dat am avut si tobe borla pe catback stock (taiat) si era mai incognito dar suficient de sport sunetul.

        Bafta!
        Website Boutique Oils

        Comment


        • #19
          Poze Fresh
          https://m.imgur.com/a/ifIfx
          Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
          Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

          Comment


          • #20
            Frumoasa, ce piulite ai la jantele oz ?ca stiu ca au alt pat piulitele de pe jantele oz
            '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

            Comment


            • #21
              Par a fi Volk. Sper să fie originale. Am vrut și eu ceva asemănător și am găsit aici:

              http://www.jdmparts.ro/component/vir...etail?Itemid=0

              Cu 10 secunde înainte să plasez comanda băieții îmi spun că sunt de pe aliexpress :|

              Sent from my SM-G850F using Tapatalk
              Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

              Comment


              • #22
                Din motive personale masina este de vanzare.
                Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
                Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

                Comment


                • #23
                  Se poate inchide multumesc.
                  Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
                  Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

                  Comment

                  Working...
                  X