GEOGEO: '04 Honda Civic Coupe 1,7, Burgundy Red (EM2)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    foarte faina masinuta si culoarea in special. te-ai gandit la niste arcuri sport ?
    My cars:
    07' Honda CR-V 2.0
    88' Honda Prelude 2.0
    Ex:04' Honda Civic 1.3 hibrid

    Comment


    • #32
      Multumesc Lilu. As mai vrea sa fac diverse chestii la masina, dar la arcuri sport nu m-am gandit prea tare.

      Comment


      • #33
        Foarte frumoasa masina ! sa o stapanesti sanatos !
        Honda - The Power Of Dreams

        Comment


        • #34
          Multumesc Takashy! La fel si tu!

          Comment


          • #35
            Neata. Astazi am primit o prajiturica

            http://postimg.org/image/bqwvoxbj9/

            Comment


            • #36
              Hai că asta a fost bună.
              Poftă bună!
              '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

              Comment


              • #37
                Salut ! Frumoasa foc masina! As vrea sa-mi cumpar si eu modelul asta dar nu stiu daca motorul este euro 4 sau 3 . In documentul RAR motoarele de pe acest model apar ca euro3.
                parache
                1.5 16v 90 CP

                Comment


                • #38
                  Salut Parache, si multumesc. Eu am motor d17a9 si este euro4. De unde stii ca in documentele RAR apare ca euro3? Eu cred ca si la RAR tot euro4 este catalogat.

                  Comment


                  • #39
                    Salut. Dupa un traseu de 700 km Campulung Muscel-Brasov-Sighisoara-Tg. Mures-Bistrita-Vatra Dornei-Colibita si ceva fataiala prin zona consumul mediu a fost de 6,0 la suta. Cred ca este cel mai bun consum de cand merg cu masina. Am facut plinul cu benzina de 95 de la Mol din Campulung. Cam pe tot drumul am mers cu aprox. 20 km/h peste cea legala.

                    Comment


                    • #40
                      Salut. As vrea sa va cer un sfat. Curand o sa inlocuiesc amortizoarele pe fata. Credeti ca ar fi bine sa inlocuiesc si arcurile? Am 167k si nu stiu daca au fost inlocuite vreodata. Multumesc si sa aveti o zi faina.

                      Comment


                      • #41
                        Salut, din cîte ştiu eu,se schimbă ,doar amortizoarele, nu şi arcurile, dacă maşina avea 400- 500,000 de km, mai credeam că ,vrei sa le schimbi, dar la km specificaţi de tine, nu văd rostul înlocuirii lor.

                        Enviado do meu SM-G355H através de Tapatalk

                        Comment


                        • #42
                          Merci Adrian!

                          Comment


                          • #43
                            Inca de anul trecut am vandut masina. Tare greu a fost. Sper ca noul proprietar sa se bucure de ea.

                            Comment

                            Working...
                            X