Intalnire Biblioteca Nationala, sambata 6 Septembrie orele 14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    @ Wagner...pânā la supārare e drum lung...e greu ....nu mā supār asa usor...😂👍
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

    Comment


    • #92
      Frumoasa intalnirea, sa va fie de bine ! Foarte frumoase si masinile, mai ales Accord-ul cu jante negre si CR-V-ul ala gri !
      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

      Comment


      • #93
        Care CR-V???
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • #94
          Originally posted by KMR View Post
          Care CR-V???
          Ala gri...parca !...dincolo de gluma, dupa 8 ani arata superb !
          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

          Comment


          • #95
            ... CRV-ul nu mi se pare că ar avea mai multe nuanțe de gri. În schimb se vede lipsa "Hondei" de pe roata de rezervă. Un before/after cred că mi-ar da dreptate.
            Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

            Comment


            • #96
              Abia am scos-o de la vopsit si nu au primit autocolantul. Îi mai las si daca nu-l aduc fac eu altul.

              @KMR ...mai o incercare in care imi poti elogia masina. Daca mai insisti le arat pozele cu interior piele Del Sol'ul lui dumneavoastra....
              ramm
              omu cu warnu'
              Last edited by ramm; 08-09-14, 16:15.
              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

              Comment


              • #97
                Arata ce vrei tu Florin, tot in multe nuante de gri e masina ta
                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                My cars:

                '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                Comment


                • #98
                  Asa crezi dvs...😂
                  Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                  Comment


                  • #99
                    Masina lui Florin e ca viata: nici alba, nici neagra, doar un numar (infinit) de nuante de gri...!😄😄😄
                    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                    Comment


                    • Si totusi viata e frumoasa, in ciuda diferitelor nuante, deci si masina lu' Florinelu ramane la fel de frumoasa ! Nu sunt multe masini care sa arate asa dupa 8 ani de exploatare zilnica !
                      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                      Comment


                      • Asa e, este frumoasa si arata beton la varsta ei!
                        O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                        Comment


                        • Originally posted by KMR View Post
                          Arata ce vrei tu Florin, tot in multe nuante de gri e masina ta
                          Ce te mai roade invidia ca tu n'ai n'ai multe nuante de culoare.....
                          Oricum ce putem face cu CRV-urile voi nu puteti face cu Acord....DelSol...Civic.
                          CRV #1...
                          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                          Comment

                          Working...
                          X