CRIDAN13: '13 Honda Civic Sedan LX 1,8 i-VTEC, Urban Titanum Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CRIDAN13: '13 Honda Civic Sedan LX 1,8 i-VTEC, Urban Titanum Metallic

    Dupa o saptamana impreuna si 700 km parcursi nu pot sa spun decat ca am facut o alegere buna .

  • #2
    Sa o stapanesti sanatos! Te asteptam cu mai multe detalii!

    Comment


    • #3
      Să o stăpânești sănătos! Așteptăm și câteva poze. Caută totuși să citești regulile. Titlul trebuie să aibă un anume format...șamd.

      Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
      Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

      Comment


      • #4
        Scuze ... am postat in graba in timp ce vb la telefon ... Culoarea este maro , cutia de viteze automata iar consumul excelent .Eu vin dupa o perioada de 1 an si 4 luni petrecute cu un Dodge Caravan model 2000 .Prea multe nu am sa spun acum ...am nevoie de timp sa dezvolt ...asa cum am facut si cu Jazz ul din 2008 pana in 2011.Promit sa pun si foto dar sa treaca Sarbatorile . Paste Fericit tuturor !

        Comment


        • #5
          41000 km intr un an si jumatate.still running !!! fara probleme !

          Comment


          • #6
            Urmatorul post in 2017 cand o vinzi

            Comment


            • #7
              Salutare ! De la o vreme cel putin o data pe zi imi ramane cheia blocata in contact.... Trebuie sa mai sucesc masina putin prin parcare , apoi iese ... Ce sa fie ce sa fie ?

              Comment


              • #8
                Mai vrea o tură, așa face și câinele meu uneori când ajungem la scara blocului.

                Comment


                • #9
                  Mai tii si alte chei si brelocuri impreuna cu cheia de la masina?
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                  Comment


                  • #10
                    Da ! am un manuchi mare de chei .... are vreo legatura ? Multumesc !

                    Comment


                    • #11
                      Am rezolvat problema .... de miercuri am un nou magarus : 2017 Civic LX CVT !!! de abia astept !

                      Comment


                      • #12
                        buna asta .... am sa te tin minte si cand trec prin iasi te invit la o bere !!!

                        Comment

                        Working...
                        X