BOGDANNN: '92 Honda CRX 1.6 DOHC, Yellow (ED9)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumos crx-ul.Ai mai mesterit ceva la ea?Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=NhghRPqLhP8

    Comment


    • #17
      Originally posted by Micutzu View Post
      Frumos crx-ul.Ai mai mesterit ceva la ea?Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=NhghRPqLhP8
      FAKE total ...

      Comment


      • #18


















        Comment


        • #19
          Foarte tare masinuta, am vazut-o astazi live.Sa ai grija de ea.

          Comment


          • #20
            Placute noi pe spate Blueprint si pe fata Ferodo DS Performance.Se simte mare diferenta fata de cele vechi.Acum chiar se opreste masina cand vreau.

            Comment


            • #21
              Au fost ferodo DS performance cam de 2 ori mai scumpe decat cele normale , dar merita, mai ales cand e vorba de frane.

              Comment


              • #22
                Foarte frumasa masina...am mai vazut-o prin TM ...sa o stapanesti sanatos.....si sa vi la urmatoare intalnire in TM ...sa o vedem mai in detaliu
                Honda - The Power Of Dreams

                Comment


                • #23
                  pai cand ar fi urmatoarea intalnire in tm ? ca mai un crx care mie imi place mai mult decat asta

                  Comment


                  • #24
                    Inca nu stiu ...te mai uiti la rubrica "Intalniri - Timisoara".....acuma in weekend e ceva event la IVECO poti venii si acolo... la ora 15:00....eu am propus o intalnire Duminica ,dar daca merge lumea la IVECO ...iti dai seama ca nu o sa fie multi care vin la intalnire....sau am putea sa plecam de la Stadion pe la 14:30
                    Honda - The Power Of Dreams

                    Comment


                    • #25
                      poze...







                      Comment


                      • #26
                        Da dom'le is chizda jantele

                        Comment


                        • #27
                          Salut, frumoasa masina
                          Am rulat in spatele tau aseara, 30.12.2015 de la Conti pana la Casa Tineretului cu aia alba batraneasca dar am zis sa nu dau blitzuri sa nu deranjez

                          Comment

                          Working...
                          X