Page 121 of 121 FirstFirst ... 2171111117118119120121
Results 1,801 to 1,807 of 1807

Thread: Vreau Accord - discutii, pareri, informatii pentru potentiali cumparatori

Junior Member CVCC
    Marca
    Honda
    Model
    Accord
    Motorizare
    2.0
    Cei de la Carpați motors mai lucrează cu Honda? Am încercat sa sun la ei dar telefonul nu e valabil.. Nici cei de la coasta de est nu răspund.

Senior Member PGM-FI
    Marca
    Honda
    Model
    Accord 09
    Motorizare
    2.0 i-VTEC
    Este o perioada aglomerata, programarile dureaza peste tot. La Coasta de Est trebuie sa insisti, SMS, e-mail...

Am dat Accordul astazi, cu oarecare parere de rau...o masina care mi-a placut foarte mult si pe care nu m-am gandit niciodata ca o voi tine 9 ani/160.000 km. Daca HTR va aduce modelul nou in RO, vand treiarul a doua zi

Senior Member PGM-FI mcb's Avatar
    Marca
    Honda
    Model
    Civic
    Motorizare
    1.6
    Salutare cunoaste cineva masina asta? https://www.olx.ro/oferta/honda-acco...tml#032cc8df53

Marca
    Honda
    Model
    Civic
    Motorizare
    1.6
    Intre timp am fost sa o vad...un drum batut degeaba, prea multe probleme ce ar fi necesitat o investitie ce nu justifica pretul care a fost "negociabil" si care nu au fost mentionate la telefon. Cand am vorbit cu "proprietarul" (de fapt un angajat ce a fost asignat sa o vanda), mi-a spus ca portiera stanga fata a fost revopsita, in rest nici o problema.
    Insa, la o verificare am ajuns la concluzia ca ar trebui schimbat: bucsa bara stabilizatoare fata si spate, bara fata refacuta, bara spate revopsita, discuri si placute spate, pivoti. De asemenea, anvelopele erau roase pe exterior(unghiurile nu au fost facute), si in ciuda unui DOT 2016, trebuiau schimbate. Jantele aratau jenant, de parca au fost date jos de pe masina si trantite de borduri. Plus, zgarieturi random, cum ar fi aripa spate taiata si altele parca facute intentionat pe aproape toate elementele. In fine, ar fi fost o investitie sa zicem ok daca era si pretul cu adevarat negociabil.
    Deci, daca vreti sa o vedeti, si sunteti pregatiti sa bagati macar 800 de euro in ea, go for it.

Administrator
    FCX Clarity
    ticker's Avatar
    Marca
    Honda
    Model
    Civic
    Motorizare
    1.8 i-VTEC
    Sa nu fie cea cu dauna de acum cateva pagini.
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

Member Hondamatic adi_tgv's Avatar
    Marca
    Honda
    Model
    FN2
    Motorizare
    2.0
    'Neata. Pe asta o stie cineva? https://m.olx.ro/oferta/honda-accord-IDbjHpg.html

Marca
    Honda
    Model
    Civic
    Motorizare
    1.6
    Quote Originally Posted by ticker View Post
    Sa nu fie cea cu dauna de acum cateva pagini.
    Hmm te referi la acel CU ? Pentru ca daca s-a discutat de acest CL acum cateva pagini, cred ca am ratat discutia si imi cam pare rau ca am ratat-o )

Page 121 of 121 FirstFirst ... 2171111117118119120121

Tags for this Thread

Bookmarks