JOZSI: '09 Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T, Elegance, Sparkle Grey Pearl (RE5)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Din pacate CR-Vul este cam neglijat, de peste 2 luni nici n-a fost scos din garaj. Are putin peste 60.000km, daca exista vre-un doritor, astept o oferta pe privat.

    Comment


    • #32
      Intra si asta la vanzare https://www.olx.ro/oferta/2009-honda...r-IDeq8In.html

      Colegilor de pe Hondafan ofer bonus un set de roti de iarna cu jante originale Honda pe 17"

      Comment


      • #33
        Huh. Mă pui pe gānduri. Este Euro 4?

        Comment


        • #34
          Da, este euro 4 daca nu ma insel (era la lichidare de stoc fix inainte sa apare facelift).

          Comment


          • #35
            Ma tot gāndesc că le vin idei celor de la Primăria din București cu taxe pt Euro 4 benzina și mă văd nevoit să trec pe Euro 5... Nu as experimenta altceva decāt benzina aspirat. Acum dețin un CL7

            Comment


            • #36
              Pentru Bucuresti nici eu nu as lua Euro 4. Este un model foarte solid, faceliftul nu e muuult mai scump, nici prea diferit, dar macar e Euro 5.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Jozsi View Post
                Intra si asta la vanzare https://www.olx.ro/oferta/2009-honda...r-IDeq8In.html

                Colegilor de pe Hondafan ofer bonus un set de roti de iarna cu jante originale Honda pe 17"
                Vezi ca e Lexus CR-V īn anunț
                '09 Honda Accord CU2 Type S A/T
                ex. '10 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC M/T
                ex. '09 Honda Accord CU1 Exec A/T

                Comment


                • #38
                  Mda, nu ma lasa sa schimb categoria. )

                  Dar am o poza cu CR-V Lexus!
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    Update de pret: 10.500 euro, cu 2 seturi de roti, fix. Cred ca este un pret corect, ultima data cand am verificat costa cel putin 10.000 euro in Germania sub 100.000km, plus drumul cu inmatricularea undeva la 800 euro, plus setul de roti.

                    Comment


                    • #40
                      Dupa o spalare rapida
                      Attached Files

                      Comment

                      Working...
                      X