Teapa de 315 milioane trasa de Hachi Motors

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Poate un post si pe forumul Mazda ar ajuta
    ....

    Comment


    • #17
      eu as face pliante cu povestea asta si le-as da la oricine intra la mazda. oricum din cate inteleg povestea asta s-ar putea intampla cu orice dealer.
      hondatrading ar trebui sa se implice mai mult si sa-i desfiinteze efectiv de pe piata pe hachi; cei de la mazda din bucuresti sunt tampiti? cum mai poti face business cu astfel de oameni?
      '16 BMW 520xd
      '15 FK2
      ex '10 CU1
      ex '07 CL7

      Comment


      • #18
        As atrage doar atentia ca Hachi a disparut de pe harta cu dealerii de la Honda Trading:

        http://www.hondatrading.ro/dealeri
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • #19
          deci solutia este plata in cash la ridicarea masinii?
          FN2-ul papa:

          Comment


          • #20
            Sau prin PayPal.

            Comment


            • #21
              Salutare !

              Nu-mi vine sa cred !!! Mi-am facut service-ul din 2008 la ATI Iasi apoi la Hachi Iasi cand s-au despartit. ATI este acum reprezentanta Ford. Oamenii sunt de nota 10 - amabili, corecti, masina mea functioneaza perfect.
              Nu mai poti avea incredere ... Pe bune ce se intampla ? Suntem 2014 si tepe in forma grobiana nu ar trebui sa existe !
              Toti cei care au fost furati trebuie se se uneasca si sa-si recupereze banii !
              Hachi a facut de rusine marca Honda ! -mergeti si pe ideea asta, scrieti si la Honda (Japonia) sa ia masuri ! Chiar trebuie sa o faceti !
              Iar eu doream pt. 2015 un Vesel de 1.5 - 4x4.

              Sa va recuperati banii !
              Numai bine !

              Comment


              • #22
                Originally posted by Dan P View Post
                Poate un post si pe forumul Mazda ar ajuta
                Am pus si acolo. Nu de alta dar macar sa nu mai tepuiasca si pe altcineva.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by fst View Post
                  eu as face pliante cu povestea asta si le-as da la oricine intra la mazda. oricum din cate inteleg povestea asta s-ar putea intampla cu orice dealer.
                  hondatrading ar trebui sa se implice mai mult si sa-i desfiinteze efectiv de pe piata pe hachi; cei de la mazda din bucuresti sunt tampiti? cum mai poti face business cu astfel de oameni?
                  O actiune din asta se va face la SAM (Salonul auto moto) si la SMAEB (Salonul de motociclete si accesorii Bucuresti). Nu voi fi singur, mai vor veni niste motociclisti cu mine.

                  Comment


                  • #24
                    Gasiti mai multe detalii in articolul asta.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by robertkiran View Post
                      O actiune din asta se va face la SAM (Salonul auto moto) si la SMAEB (Salonul de motociclete si accesorii Bucuresti). Nu voi fi singur, mai vor veni niste motociclisti cu mine.
                      Foarte bine! Cu ocazia asta poate individual va deveni somer
                      ....

                      Comment


                      • #26
                        PR-ul HTR de mare angajament
                        asta arata cat de mult le pasa lor de Romania si cat de importanta este pentru ei
                        i-a durut in bascheti de o faza ca asta care face mult rau marcii
                        "Ethics. That's always so inconvenient."
                        Cal Lightman

                        Comment


                        • #27
                          E firesc sa nu-i intereseza de piata din Romania, cand mai vinzi cateva masini pe an.

                          Comment


                          • #28
                            Păi și asta nu-i tot vina importatorului?

                            Am fost să cumpăr FK2 A/T Executive - nu se putea, ce să mai zic de ales culoare, nici asta nu se putea, dacă e vreuna īn lotul importat bine, dacă nu, nu se poate comanda.
                            Īn 2008 cānd a apărut actualul Accord, pachetul ADAS era premieră īn clasă. Acum, după facelift, nu binevoiesc să mai importe ADAS. Și culoarea la alegere rămāne o problemă.

                            Comment


                            • #29
                              Partial.

                              Comment


                              • #30
                                poate o fi firesc sa nu-i intereseze RO de vreme ce pe Honda in general nu-i intereseaza prea mult UE
                                ce nu e firesc si nici logic este sa se comporte asa
                                daca nu dau doi bani pe piata din RO sa inchida
                                daca dau totusi macar 2 bani, suficient cat sa considere totusi ca merita sa existe oficial in RO ar TREBUI sa i intereseze si cand marca e terfelita de niste tepari a la anii 90 asa
                                "Ethics. That's always so inconvenient."
                                Cal Lightman

                                Comment

                                Working...
                                X