Comunism

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comunism

    Incerc sa imi inchid contul aici si nu reusesc.

    Am luat legatura cu unul dintre administratori si am primit un raspuns cam ironic

    Salut,

    Nu, asa ceva nu se face.
    Ne luam timp sa activam noii inscrisi dar sa ne luam timp pentru asemenea dorinte speciale, niciodata n-am facut-o si niciodata nu o vom face.
    Pur si simplu nu ne mai vizitezi si gata.

    Toate cele bune,
    Singura dorinta pe care o am este aceea de a imi inchide contul si de a sterge thread-urile. Postarile pe alte thread-uri pot sa ramana pentru a nu afecta sau a creea confuzie pe thread-urile respective.

    Nu stiu cati administratori sunt aici insa ceea ce doresc eu dureaza maxim 2-3 minute sau chiar un minut. Partea de administrare pe Vbulletin este foarte simpla.

    Pe toate forumurile unde am fost inregistrat pana acum, atunci cand am dorit sa renunt la cont, administratorii au fost de treaba si m-au inteles.

    Chiar e nevoie sa conectez botul si sa fac spam cu vreo 30.000 de link-uri pe aici ca sa scap de contul asta ?

    Va multumesc ! La revedere !

  • #2
    Nu este comunism, ci nesimtire sau indiferenta din partea ta.
    Uite ce scrie aici:

    14. Mesaje. In momentul in care v-ati inregistrat pe Hondafan.ro, tot ceea ce postati public devine proprietatea acestui forum. Dreptul de autor si responsabilitatea continutului va apartine, dar in momentul in care benevol ati postat aici public, mesajele devin proprietatea forumului. Nu cereti sa va fie sterse mesajele sau conturile pentru ca asta nu se va intampla, cu exceptia cazurilor justificate (ex: posturi dublate din greseala). Daca acest lucru nu va convine, sunteti invitati sa nu postati nimic.

    Este o selectie din regulamentul de inscriere pe forum, cu care ai fost de acord.
    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

    Comment


    • #3
      Eu o vad ca pe o lipsa de respect fata de colegii de forum. Poate ai contribuit cu ceva la un momentdat, si sa stergem informatia asta ar fi in defavorul celorlalti, ceea ce nu ni se pare corect.

      Desigur, oricine vrea sa plece e liber sa o faca, dar fara a leza drepturile celorlati.

      Iar asta se numeste democratie (Democratia oricui se intinde doar pana unde o incalca pe a altuia. Democratie nu inseamna "fac ce vreau eu". Asta s-ar numi anarhie.).

      De aceea nu am sters si nu vom sterge useri si ce au postat ei.

      Cu stima!
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by ticker View Post
        De aceea nu am sters si nu vom sterge useri si ce au postat ei.
        Eh... http://www.hondafan.ro/forum/showthread.php?4635-ASTRUL-08-Honda-Accord-2-0-SE-M-T-Dark-Mocha-Pearl&p=151125&viewfull=1#post151125
        Apropo, topicul despre cenzura nu cred ca trebuia inchis.
        astrul
        Senior Member
        Last edited by astrul; 12-02-14, 02:44.
        I come in peace...
        Civic 2.2 ES - Milano Red
        EX - Accord 2.0 SSE - Dark Mocha Pearl

        Comment


        • #5
          Atunci vreau conversie de la member la Guest si voi fi bucuros

          Va multumesc si tot respectul

          Comment


          • #6
            Iti dau eu reteta pe PM. N-ai deranjat pe cine trebuie, astfel ai avea si contul sters, lista de prieteni, mesagerie si tot ce te-a definit pana in acel moment pe acest forum. Nici nu-i foarte greu, eu tin minte ca l-am pierdut usor la o sueta privata. Nici azi n-am primit vreo explicatie, insa regulamentul e facut sa fie interpretat dupa bunul plac al fiecaruia.
            I come in peace...
            Civic 2.2 ES - Milano Red
            EX - Accord 2.0 SSE - Dark Mocha Pearl

            Comment


            • #7
              Te rog frumos sa iti masori cuvintele si inceteaza cu intepaturile astea. Nu cunosti cauzele si te dai la barfa doar sa te afli in treaba. Te rog sa incetezi cu comentariile de genul asta si sa iti vezi de treburile tale. E ultimul avertisment din partea mea.
              Touge is what we live for

              Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

              Comment


              • #8
                Gata, te-am rezolvat.
                Nu tinem pe nimeni impotriva dorintei lor. Nu are legatura cu comunismul sau democratia sau orice alta aberatie legata de drepturile si libertatile individului.
                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                2 roti

                Comment

                Working...
                X