HONDANUTZZZ: '12 Honda CR-V 2.0 i-VTEC M/T 50 years edition, Taffeta White

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Felicitari pentu alegere si sa te bucuri maxim de ea.
    Sa fii sigur ca e o masina super faina, dar sa ai grija de ea!
    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

    Comment


    • #17
      Bravo, felicitari! Sa o stapanesti cu placere si sa te bucuri cat mai mult de ea!
      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

      Comment


      • #18
        Sa te bucuri la maxim de ea, Sensei !
        vrem poze, multe poze !
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • #19
          Mii de multumiri tuturor pentru urari!
          Mai am nevoie de cateva zile pana voi fi suficient de imprietenit cu ea sa pot scrie un mini review .... dar incantat sunt big time!

          Comment


          • #20
            Felicitari! Sa o stapanesti sanatos !

            Comment


            • #21
              La 2 zile dupa ce am intrat sa-mi pun Civicul la vanzare si sa-mi impart bucuria CR-V -ului cu voi, am fost luat la perpules ca in vremurile pe care le credeam de mult apuse. Ca atare, ma lipsesc ....

              P.S. Se poate inchide topicul, nu voi mai posta aici nimic, niciodata.

              Comment


              • #22
                N-ai fost luat la nimic ca pe nicio vreme. Cel mai gentil moderator ti-a explicat ca regulamentul (care nu e pe placul tau) a fost facut in sensul asta cu ceva timp in urma si ca e valabil pentru toata lumea. Ca tie nu iti place, asta e partea a doua.
                Nu spune nimeni ca punctul tau de vedere e gresit, e OK, doar ca noi am decis candva altfel si asa s-a mers pana acum.
                De atata intelegere trebuie sa dai dovada si tu, chiar nu vad ce mega eforturi ar insemna asta.
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                Comment

                Working...
                X