FLO72: '13 Honda CR-V 2.0 M/T Lifestyle 4WD Navi, Passion Red Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Buna seara...
    Cu un an si jumatate intarziere...
    Dar cum vremea afara e cam uratica, ce sa faca omu' ... posteaza,
    Suportul de biciclete, montat pe carlig! Super-multumit, si de carlig, after-market, montat insa la Honda, si de suportul pentru biciclete, care sustine 3 bucati!
    Incerc sa atasez cateva poze, si sper sa si reusesc!
    Seara buna!
    '16 Honda Civic Lifestyle 1.8 AT Passion Red Metallic
    Ex: '13 Honda CRV Lifestyle 2.0 M/T Passion Red Metallic
    '07 Skoda Octavia Elegance 1.9 TDi MT Silver Metallic
    '04 VW Polo Comfortline 1.4 MT Silver Metallic

    Comment


    • #47
      Un mare LIKE pentru catel.....rotti......[/U]
      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

      Comment


      • #48
        Multumim!
        E fetita, Kara, si e muuuult mai mare acum, la aproape un an de viata!
        '16 Honda Civic Lifestyle 1.8 AT Passion Red Metallic
        Ex: '13 Honda CRV Lifestyle 2.0 M/T Passion Red Metallic
        '07 Skoda Octavia Elegance 1.9 TDi MT Silver Metallic
        '04 VW Polo Comfortline 1.4 MT Silver Metallic

        Comment


        • #49
          Să vă trăiască...am avut si eu tot o fată....o nebunie HAISHA. E cea mai bună rasă pt copii. Dar -zic eu- trebuie dresată. La 2 ani am dus-o la dresaj. Super cāine am avut. Aveți grijă sunt f sensibili. Baftă mare cu toate....👍
          Send by Nokia Lumia 930 WP
          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

          Comment


          • #50
            La cate cazuri au fost de Rottweiler care au muscat copii, chiar ca e cea mai buna rasa. Mult mai buna decat Labrador.

            Nu e "deranjant" faptul ca numarul de inmatriculare nu mai e vizibil, cu bicicletele pe suport?

            Comment


            • #51
              Am si eu un suport asemanator si m-am gandit si eu la chestia cu vizibilitatea numarului.
              In principiu este oarecum vizibil, nu se poate spune ca este obturat complet.
              Acum depinde de cine se uita (ma refer la personalul cu cascheta) si ce parere are despre situatie.
              O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

              Comment


              • #52
                Faptul ca din poza nu se poate distinge numarul de inmatriculare spune destul de mult despre cat e de vizibil. Probabil nici semnalizarea nu e foarte vizibila, din postura unui sofer aflat in spate.

                Comment


                • #53
                  #CătălinP - Ai avut rasa asta de cāine...??? Sau ai citit numai prin ziare. Iar te bagi in discutiile mele. Cu riscul de a-mi lua sancțiuni vezi ca schimb felul de a vorbi cu tine. Te-ai mai amestecat de cāteva ori si s'ar putea sa auzi lucruri nu tocmai plăcute.
                  Send by Nokia Lumia 930 WP
                  Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                  Comment


                  • #54
                    Pentru obturarea numărului și a lămpilor există așa ceva: http://www.aventuria.ro/suporti-de-b...--p445797.html
                    Sunt unele și de 80 lei, cred.
                    L.E. De fapt există și cu 67 lei https://www.norauto.ro/accesorii-tra...bicicleta.html
                    Cāinele īmi place la nebunie. Eu n-am avut dar avea un foarte bun prieten de-al meu unul foarte mare și frumos. DAr și inteligent, dresat, cuminte. La un an și ceva al căinelui i s-a născut fetița care a crescut și s-a jucat cu cāinele. Īi băga măna īn gură, īl trăgea de peste tot. Căinele o iubea foarte tare. Fetița n-a pățit nimic. Dar nah, e ușor să citești Libertatea și să nu treci informațiile prin filtrul gāndirii.
                    Eu am fost plecat cu căinele la pescuit de cāteva ori ( doar eu și cāinele, fără stăpānul lui) și nu l-am ținut īn lesă niciodată. Mie īmi place foarte mult rasa.
                    KMR
                    Super Moderator
                    Last edited by KMR; 16-01-16, 12:49.
                    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                    My cars:

                    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                    Comment


                    • #55
                      daca rasa asta a avut probleme de perceptie in ultimele doua decenii este din vina oamenilor
                      cainii nu au predispozitie genetica mai mare spre agresivitate comparativ cu alte rase
                      e vorba de stapani cu "kk" la cap si "dresajul" lor
                      pot aparea probleme genetice in situatiile in care anumite crescatorii se screm prea tare sa obtina caini de premii si fac in-breeding
                      acolo da, cainii aceia pot avea un temperament instabil cu pulsini de violenta
                      dar asta se poate intampla la orice rasa (au si fost cazuri la caucazieni spre exemplu)
                      in rest
                      cainele e cum e educat
                      eu stiu un saint bernard folosit la paza
                      "Ethics. That's always so inconvenient."
                      Cal Lightman

                      Comment


                      • #56
                        Salut!

                        @ CatalinP,

                        Exista un suport special pt numerele de inmatriculare, care se monteaza pe suportul de biciclete cumva! Nu l-am pus atunci, ca abia il luasem! Apoi, cu semnalizarea, stopuri, etc., toate sunt situate sus, pe stalpi, daca va uitati in celelalte poze, va veti da seama!

                        Iar in ceea ce priveste cateaua personala din foto, nu veti gasi un animal mai docil, sau mai sociabil ca sa spun asa, decat asta! Si nu ca este a mea, dar de mica am iesit cu ea in parcuri, pe langa bloc, tocmai ca sa "socializeze" si sa se obisnuiasca cu oamenii in general!

                        Stiti si Dvs. la fel de bine ca si mine, sau ca si noi ceilalti, cainii sunt precum copiii, si anume cum ii cresti, asa ii ai! Parerea mea!

                        Stima, si o zi buna!
                        '16 Honda Civic Lifestyle 1.8 AT Passion Red Metallic
                        Ex: '13 Honda CRV Lifestyle 2.0 M/T Passion Red Metallic
                        '07 Skoda Octavia Elegance 1.9 TDi MT Silver Metallic
                        '04 VW Polo Comfortline 1.4 MT Silver Metallic

                        Comment


                        • #57
                          Va salut!
                          Achizitie noua, 2.0 AT Executive Sensing Crystal Black. In afara faptului ca e echiparea full, super-masina, ca si cea veche, inca in posesia mea.
                          Odata intrat microbul Honda, nu cred ca mai vrei altceva!
                          Sanatate la toata lumea, si drumuri bune!
                          '16 Honda Civic Lifestyle 1.8 AT Passion Red Metallic
                          Ex: '13 Honda CRV Lifestyle 2.0 M/T Passion Red Metallic
                          '07 Skoda Octavia Elegance 1.9 TDi MT Silver Metallic
                          '04 VW Polo Comfortline 1.4 MT Silver Metallic

                          Comment


                          • #58
                            Bravooo! Drumuri superbe si fara probleme! Asa este, microbul asta e fara leac. Si eu sunt la a doua...
                            Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                            Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                            Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                            Comment


                            • #59
                              Super masina; sa o stăpānești sănătos . De unde ai luat și cāt a fost halatul?

                              Comment


                              • #60
                                Sa o stapanesti sanatos!.
                                La masina noua trebuie topic nou
                                Culoarea in schimb ai gresit-o. E foarte frumoasa masina pe negru, dar va trebui sa te obisnuiesti ca nu o sa o ai niciodata curata, ca daca dai cu unghia se vede zgarietura de la 2 semafoare departare, etc....
                                civic 2.2 5D FK3
                                CR-V 2.2 AT RE6

                                Comment

                                Working...
                                X