DOC: '07 BMW X3 X-Drive 35d M-Sport, Black Sapphire

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Depinde si bugetul alocat. Chrysler-ul acela e pentru calatorii cu familia exact ce trebuie...arata superb, atat exterior cat si interior. Motorizari faine. Insa si preturi pe masura.

    Comment


    • Originally posted by ticker View Post
      Daca nu cauti fite, un FR-V bine ingrijit e perfect pt 3 copii in spate.
      Pare ca Doc e in cautare de ceva mai mare .
      Tocmai am vazut ieri review-ul la noul Lincoln Navigator
      ex-FN2 owner
      Loved it every second!

      Comment


      • Eu pentru familie am gasit mitsubishi grandis 2.4 AT, la care daca puterea nu e suficient de mare...exista upgrade-uri plug'n play, because
        Mi se pare peste FR-V sincer sa fiu.

        @Doc, suv mai mare nu o sa gasesti pentru 3 scaune in spate. Eu ma uit la outlander, iar in spate cu scoica si un scaun mai ramane juma de loc central.. In schimb ai nevoie de ceva dedicat, gen sharan, espace-ul vechi, peugeot 5008(la fel modelul vechi) etc...

        Mai ai varianta de Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero, Toyota Land Cruiser, dar sincer mai bine pe v-class. Decat cu tractoru, mai bine cu autobuzu )
        Sindrom
        Senior Member
        Last edited by Sindrom; 01-02-18, 08:53.
        Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
        Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

        Comment


        • E si Grandis pe lista mea (o masina foarte faina) doar ca are ca are scaunele dispuse 2/2+0.5/2 (cele cu 3 scaune individuale pe randul de mijloc sunt foarte rare) fata de 3/3 la FR-V.

          P.S. Vad ca ai devenit fan Mitsu
          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

          sigpic

          Comment


          • Nu sunt chiar fan, mai ales datorita interioarelor desenate cu ciobu. Pot sa zic ca sunt mai utile decat honda la momentul acesta.
            Pe mine ma ajuta grandis, ca am doar 2 pana acum ))) si sper o perioada sa ramana asa.

            FR-V-ul nu e rau, dar nu e pe gustul meu, as lua un 2.2ictdi mai ales daca as face naveta cativa zeci de km. Oricum in viitor vreau sa ma intorc la accord dar CN1 si care sa ramana masina de vacanta. Pentru asta, trebuie sa mai creasca cei mici, pentru ca acum l-as tavali si m-ar durea sufletu.
            Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
            Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

            Comment


            • Mai mare ca X3 e X5. varianta M50d, 3 turbine, ca sa para un upgrade de la X35d. Problem solved.
              "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

              '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

              Comment


              • Da si greuatea difera de la x3 la x5
                Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

                Comment


                • Ar merge si un Porsche Cayenne 2013. Sa nu aud de masini americane.
                  Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                  Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                  ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                  ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                  Comment


                  • Gata, deja joci in alta liga )
                    Ma retrag de la sugestii )))
                    Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                    Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

                    Comment

                    Working...
                    X