Cenzura?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Va aprindeti asa usor dragi colegi.... Pentru ce? cand totul se putea rezolva mult mai usor. Pentru orice nelamurire exista mesageria privata , butonul de report. Exista n modalitati de a afla/rezolva nelamuririle. Cati dintre voi au citit regulamentul de postare al anunturilor de anul trecut pana acum? Cati dintre voi au citit updateul la regulament facut in Iunie 2013 si s-au conformat? Trecerea acesta la fel ca noua structura a forumului am incercat sa o asimilati cat mai usor posibil fara prea mare deranj din partea voastr. Am introdus treptat anumite puncte din noul regulament ( obligativitatea celor 25 posturi , topicul de la aria Feedback etc) pentru a fi mai usor pentru voi pe viitor atat ca vanzator cat si ca potential cumparator in afisarea informatiilor.
    Poate ca Ramm este mai direct uneori si respecta regulamentul asa cum este el si pe unii ii deranjeaza treaba , unii sunt mai directi , altii mai intelegatori dar exista un echilibru mentinut aici. Si la fel cum mentionam mai sus exista n posibilitati de contact pentru a rezolva problemele.
    E mai usor sa ne tachinam , sa ne provocam decat sa gasim rezolvarea fara tam-tamul de rigoare?
    Aveti propuneri / obiectii sau anumite puncte ce vreti sa le discutati exista topicuri dedicate pentru asta ... topicuri la care nu s-au mai scris nimic de 2-4 ani.
    Touge is what we live for

    Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

    Comment


    • #92
      Originally posted by ramm View Post
      Eu am dat acel warn, daca tot spui ca ai facut forumuri/ stai pe forumuri de 20 de ani, ar trebui sa intelegi ca exista un regulament.
      Nu te cunosc, am inteles ca esti foarte renumit in domeniul tau, dar eu nu fac exceptii.
      Ia fiti atent aici mr Ramm..asta ca sa-l cunoasteti mai bine pe dl Dinu Lazar :http://ro.wikipedia.org/wiki/Dinu_Laz%C4%83r.
      Nu stiai cine-i persoana in cauza...????? Hai sa fim seriosi...cred ca glumesti...!!!!! Exista in caracterul poporului roman tendinta asta de a critica persoane "mai superioare"...asta vis a vis de "foarte renumit". Am zis tendinta ca sa nu-i zic altfel.
      Nu sunt in masura sa judec decizia cu acel "warn", o fi gresit...si nu contest decizia ta...esti "Militia"..si trebuie sa-ti faci datoria...
      Dar felul cum te-ai adresat nu este cel mai potrivit. Dl Dinu Lazar este totusi Dinu Lazar despre mine sau despre tine nu se face vorbire in nici o wikipedia. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun si, de asemena, sper ca nu te-a sau v-a deranjant postarea mea.....
      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

      Comment


      • #93
        Lauda-ma gura....poate face curatenie un moderator pe aici

        Comment


        • #94
          @ Florin: eu am mai spus ca nu ma intereseaza cine este, ideea este ca a incalcat o regula din regulament si a primit un warn. Ce nu este clar?
          Hai sa facem niste categorii speciale care sa nu primeasca warn: cerevistii, APV-istii (ca tot se lauda), cei care apar in wikipedia, ctr-istii, del sol-istii, civicarii, etc. Care mai este rostul regulamentului?
          Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
          2 roti

          Comment


          • #95
            Originally posted by mitrasca View Post
            Lauda-ma gura...
            Te referi la comentariul meu...???
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

            Comment


            • #96
              Originally posted by ramm View Post
              @ Florin: eu am mai spus ca nu ma intereseaza cine este, ideea este ca a incalcat o regula din regulament si a primit un warn. Ce nu este clar?
              Hai sa facem niste categorii speciale care sa nu primeasca warn: cerevistii, APV-istii (ca tot se lauda), cei care apar in wikipedia, ctr-istii, del sol-istii, civicarii, etc. Care mai este rostul regulamentului?
              Vrei sa zici ca e posibil ca CTR-istii sa ia warn? Nu cred asta. Tu nu stii cine suntem noi!
              FN2-ul papa:

              Comment


              • #97
                @ramm....ai avut o idee buna...dar cum diferentezi clasele?Trebuie warn-uri speciale pentru fiecare in parte.Eu am si o bicicleta...nu imi da nimeni warn.

                Comment


                • #98
                  E clar, mi-am pus si CTR-istii in cap si biciclistii.

                  LE: si grupul posesorilor de Accord cu subgrupele: benzinarii si tractoristii. Poate facem si pentru M/T si A/T.
                  Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                  2 roti

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by ramm View Post
                    Hai sa facem niste categorii speciale care sa nu primeasca warn: cerevistii, APV-istii (ca tot se lauda), cei care apar in wikipedia, ctr-istii, del sol-istii, civicarii, etc.
                    Nu vad accordul in grupul asta. Mi se pare o scapare impardonabila, n-am mai intalnit asa ceva, ce e cu cenzura asta?
                    ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
                    Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
                    Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
                    Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

                    Comment


                    • Originally posted by ramm View Post
                      @ Florin: eu am mai spus ca nu ma intereseaza cine este, ideea este ca a incalcat o regula din regulament si a primit un warn. Ce nu este clar?
                      Hai sa facem niste categorii speciale care sa nu primeasca warn: cerevistii, APV-istii (ca tot se lauda), cei care apar in wikipedia, ctr-istii, del sol-istii, civicarii, etc. Care mai este rostul regulamentului?
                      Nu m-ai inteles...nu am zis asa ceva. Si eu mi-am luat de la Doc... ceva asemanator nu am comentat, regulile trebuiesc respectate , ca de aceea sunt reguli. Da' poate puteai sa i-o spui altfel....nu stiu ....zic si eu. Dinu e un om cu un altfel de caracter...mult diferit fata de noi toti...crede-ma...nu-l cunosti de aceea au sarit cei cu CRV-uri. Poate nu avem dreptate dar ..asta e...astia suntem.
                      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                      Comment


                      • warn!!!
                        Originally posted by rezare View Post
                        Nu vad accordul in grupul asta. Mi se pare o scapare impardonabila, n-am mai intalnit asa ceva, ce e cu cenzura asta?

                        Comment


                        • Am inteles ce zici tu, dar nu stau sa fac profilul psihologic al unui om inainte de a da un warn.
                          Este foarte simplu: iei warn, vezi unde ai gresit si mergi mai departe.

                          Topicul nu mai ramane deschis mult timp. M-am explicat mai mult decat era necesar si nu este cazul. Cine mai are ceva sa-mi transmita, poate sa foloseasca mesageria privata.
                          Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                          2 roti

                          Comment


                          • hai ca a fost distractiv. mai sunt multi care necesita tratament special pe forum?
                            FN2-ul papa:

                            Comment


                            • ramm da-ti un warn pt exprimarea "APV-istii (ca tot se lauda)", cine-ti permite tie sa faci aprecieri de-astea ?!..inteleg exigenta, regulile, glumele, dar hai sa ne vedem lungul nasului si sa facem glume cu cine ne permitem ! In rest, discutia nu mai are nicio utilitate, trebuie discutat despre ideea de cenzura si-atat !
                              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                              Comment


                              • Tu mi-ai vorbit de sus, ti-am raspuns pe masura.

                                Topicul se inchide, pentru alte probleme aveti pm si il puteti folosi cu incredere.
                                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                                2 roti

                                Comment

                                Working...
                                X