Autoklass (Ploiesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autoklass (Ploiesti)

    Buna ziua,

    Va stam la dispozitie tuturor pasionatilor si utilizatorilor de Honda, ce doresc sa ne viziteze sau sa ne adreseze intrebari.

    Multumiri,

    Autoklass Center Bucuresti, Sucursala Ploiesti
    ticker
    Administrator
    Last edited by ticker; 10-10-13, 18:03.

  • #2
    Buna ziua,

    Va anuntam lansarea unei aplicatii valabila in Google Play (pentru android market) pentru toate sucursalele Autoklass din Romania. Aplicatia va ajuta sa va programati mai usor la un test-drive sau chiar pentru verificari la service.

    Linkul pentru descarcarea aplicatiei il puteti gasi la adresa https://play.google.com/store/apps/d...AutoklassHonda

    Comment


    • #3
      cat costa o verificare completa la dumneavoastra?

      Comment


      • #4
        salut..am si eu o problema la civic ul meu..cand este masina in sarcina de la 1500rpm+..se aude tctctctctctc in partea fata..doar atunci cand accelerez..daca iau piciorul dupa acceleratie nu se mai aude..daca o accelerez pe loc iar nu se aude. Am ridicat masina de fata, pe ambele roti tot nu se aude..si nu imi pot da seama de la ce se aude doar in sarcina cum iau piciorul din gaz dispare sunetul...vreo parere de luat in considerare?

        Comment


        • #5
          Buna ziua,

          In perioada 24 - 30 septembrie 2014, la Autoklass Ploiesti puteti testa cele mai inovatoare modele Honda : Jazz 1.3 Hibrid, CR-V Confort 1.6 MT, Accord 2.0 Executive MT si Civic Tourer 1.8 Executive MT ( ADAS 2 ).
          Pentru programari si mai multe detalii : madalina.bragau@autoklass.ro sau la nr. de tel. 0731.035.708

          Va asteptam cu drag !

          Comment

          Working...
          X