Segment reparatie spate Honda Prelude

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Segment reparatie spate Honda Prelude

    Dupa ani multi de cautari am gasit ceva foarte important pentru posesorii de Prelude IV . Segment reparatie sau tabla reparatie pentru aripile spate . Exista varianta OEM la 800$ bucata dar cred ca e prea mult la o masina de 2-3000 euro . In rest nu am gasit nici afara nici la piese auto locale sub nici o forma asa ceva decat aici : http://www.szakalmetal.eu/ro
    Nu urmaresc sa fac reclama dar cred ca e foarte important sa ramana linkul. Sunt niste masini excelente care mecanic merg la nesfarsit insa rugina de la aripile spate le omoara.
    Costa in jur de 300lei/bucata .In Arad avem magazin fata de alte orase dar am vorbit cu ei si trimit prin curier si in tara.
    Attached Files
    No signature

  • #2
    fain, cred ca am pus si eu pe grupul din FB o firma care avea contraaripi la eg, crx ... etc, oricum sticky !

    Comment


    • #3
      Sunt de Prelude IV? Stii ce nu vad la ele? Dunga aceea proeminenta care contureaza forma rotii, in poza s-ar vedea ca nu exista.

      Comment


      • #4
        Erau doar informative pozele. Sunt de Prelude 4 . Am si eu pe masina si sunt ca originale.(vezi poza cu ele pe masina) Daca nu te descurci iti las pe privat nr. de tel. al omului de la ei care ti-le aduce.
        Attached Files
        No signature

        Comment

        Working...
        X