Piese OEM & Aftermarket pentru Honda (ulei, filtre, placute, etc)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Black Week 2015 a inceput. Prinde cele mai mari reduceri din 2015 pe www.pro-detailing.ro

    Curatare Piele
    Produse Meguiar's

    Comment


    • Salut,

      Ulei pentru servodirectie Honda Accord, 2008, benzina, 1998cmc, serie JHMCL75408C212172, multumesc.
      Te rog sa imi dai mai multe brand-uri chiar Honda.

      Comment


      • O oferta in Black Week discuri+placute fata ATE CR-V 2008 ? SHSRE58708U020397 Da-mi si pt alte firme ! Multumesc !
        WillyCR-VFAN
        Senior Member
        Last edited by WillyCR-VFAN; 23-11-15, 10:06.
        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

        Comment


        • Salut.
          Imi poti da un pret pt. un set de piulite de roata OEM si aftermarket pt. Honda Stream? JHMRN17801C200710. Doresc piulite inchise.
          Multumesc.

          Comment


          • Niciun raspuns dupa 10 zile, promit solemn ca nu va mai deranjez...penibil !!
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • Nu ca scuză, doar ca info:

              Originally posted by prodetailing View Post
              @adi lungu (si este valabil pentru toti membrii acestui forum): din lipsa timpului, nu intru zilnic pe forum. Pentru o comunicare rapida, ma puteti contacta la telefon 0755125400 sau pe email: office@pro-detailing.ro.

              Multumesc pentru intelegere!
              '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

              Comment


              • Salut,

                Te rog sa-mi dai o oferta de antigel Honda Type 2 Coolant 5l.

                Multumesc!

                Comment


                • Buna seara,
                  Pt crv 2.0 automat..2007... Set discuri fata si spate si placute aferente ce variante aveti?
                  Multumesc!

                  Comment

                  Working...
                  X