In sfarsit o Honda in adevaratul sens al cuvantului ! Noua generatie Civic Sedan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Imi place, lu' fiu-meu i-ar sta bine la volan...pana face varsta gasim un SH mai ieftin !!
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

    Comment


    • #17
      In Europa dezvoltata nu are nici o sansa , deabea se vind junghiurile nemtesti in caroserie typ Sedan.

      Comment


      • #18
        Originally posted by CB1300 View Post
        o Honda in adevaratul sens al cuvantului
        si... care ar fi acela?

        Comment


        • #19
          N-o sa primesti un raspuns fiindca tipul nu mai e pe aici.
          Avand in vedere ca era unul din nostalgicii nostri, ma gandesc ca se referea la sportivitatea de alta data, alaturi de materialele folosite, preturile bune si cate alte astfel de detalii.
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #20
            Nah, pai acest nostalgic Honda, care are un vectra pe motorina, nu cred sa fi condus sau atins acest model, care cred ca este cel mai scump Civic vandut vreodata in America.

            Comment


            • #21
              Civic Sedan LS 2015

              Salutare. Eu sunt posesorul unui asemenea civic. Daca mai este cineva, va rog mesaj.
              O zi buna!

              Comment


              • #22
                Mai sunt si altii: http://www.hondafan.ro/forum/forumdi...vic-Sedan-2012
                "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                Comment


                • #23
                  Originally posted by hondatu View Post
                  N-o sa primesti un raspuns fiindca tipul nu mai e pe aici.
                  Avand in vedere ca era unul din nostalgicii nostri, ma gandesc ca se referea la sportivitatea de alta data, alaturi de materialele folosite, preturile bune si cate alte astfel de detalii.
                  Eu sunt pe aici cum spui tu dar nu ma exprim ca sa nu-ti dau de lucru la sters mesaje!

                  Comment


                  • #24
                    @mitch: nu era vorba de tine ci de CB1300, fiindca illest pe el l-a citat (postul 18).
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                    Comment

                    Working...
                    X