CHIPSON: '13 Honda CR-V 2.2 i-DTEC A/T 4WD Executive, Crystal Black Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Deci tu erai pe la 11.15 in Pantelimon...eram cu Accordul parcat in fata postei cand ai trecut pe langa mine. Frumoasa masina! Sa o stapanesti sanatos si sa ai parte numai de evenimente placute cu ea!
    09 Accord 2.0 A/T Executive Milano RED
    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/razbanica/

    07 CR-V 2.0 A/T Sparkle Grey Pearl
    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/razbanica/crv/

    Comment


    • #32
      Felicitari! Sa fie int-un ceas bun!

      Comment


      • #33
        Mai baga niste poze, sa se bucure si sufletul meu, frumoasa jucarie...sa te bucuri de ea mult timp de-acu' inainte. Maine sunt la Asko pt revizie, cafele si altele, nu cred ca mai au vreun exemplar, dar o sa ma dau cu CR-V IV cu prima ocazie...la Asko...ma pregatesc pt CR-V V....distractie placuta !! si inca o data felicitari pt achizitie !!
        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

        Comment


        • #34
          Gata, ai zapacit lumea, acum tre' sa bagi un review asa cum trebuie, cu filmari, cu tot tacamul. CR-V III ai condus ca sa faci si un comparativ?
          '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

          Comment


          • #35
            Sunt langa el la Asko, frumoasa masina, astept un drive-test!
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • #36
              Felicitari, ai spart gheata cu achizitia asta! Acu', musai trebuie si noi sa iti urmam exemplul....!
              O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

              Comment


              • #37
                Felicitari si sa o conduci cu placere cat mai mult timp. Sa nu ramai singur in club, va trebui sa o dai si altora pt a-i motiva mai repede. Zi-ne ceva si despre dotari. Vad ca ai xenon, navigatie. Ai si AFS si CMBS?
                "Singurul lucru necesar pentru ca raul sa triumfe este ca oamenii buni sa nu faca nimic" - Edmund Burke

                Comment


                • #38
                  @g, la review-uri nu ma pricep, asa ca filmari si alte nebunii nu o sa vezi. numai daca oi mai avea vreo nunta prin noiembrie
                  nenea vali, au adus-o si in showroom? ca joi lipsea de la apel, era numai a mea in zona de livrare.
                  nu stiu ce e AFS sau sunt eu prea adormit la ora asta, dar CMBS si ACC nu are, sunt pe lista de optionale.
                  civic 2.2 5D FK3
                  CR-V 2.2 AT RE6

                  Comment


                  • #39
                    am facut ieri o vizita la aikonelutzu, masina e pregatita pe jumatate sa infrunte iarna, mai trebuie sa ii iau incaltari saptamana asta

                    Click image for larger version

Name:	IMAG0121.jpg
Views:	1
Size:	37.6 KB
ID:	713814Click image for larger version

Name:	IMAG0122.jpg
Views:	1
Size:	58.2 KB
ID:	713815Click image for larger version

Name:	IMAG0123.jpg
Views:	1
Size:	57.4 KB
ID:	713816

                    diseara bag si niste poze de noapte.
                    civic 2.2 5D FK3
                    CR-V 2.2 AT RE6

                    Comment


                    • #40
                      Sa o stapanesti sanatos. Este frumoasa si "desteapta"...
                      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
                        Mai baga niste poze, sa se bucure si sufletul meu, frumoasa jucarie...sa te bucuri de ea mult timp de-acu' inainte. Maine sunt la Asko pt revizie, cafele si altele, nu cred ca mai au vreun exemplar, dar o sa ma dau cu CR-V IV cu prima ocazie...
                        Uite ca au adus provizii:

                        Click image for larger version

Name:	IMAG0092.jpg
Views:	1
Size:	54.6 KB
ID:	713819
                        Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Rumburak View Post
                          Uite ca au adus provizii:

                          [ATTACH=CONFIG]36456[/ATTACH]
                          Pe-astea doua le-am admirat si eu ieri, pe-aia rosie si pe dinauntru,....fara plimbare ca nu e voie deocamdata... am un sac de poze pe care, dupa ce rezolv cu legatura laptop-telefon le pun la mine in thread ! Chipson, am inteles ca si astea sunt vandute, doar tu esti pe Hondafan, dar prin tara/Bucuresti vor misuna si altele !
                          WillyCR-VFAN
                          Senior Member
                          Last edited by WillyCR-VFAN; 05-11-12, 00:53.
                          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                          Comment


                          • #43
                            la asko erau vandute trei inca de pe la inceputul lui octombrie, a mea si cele doua pe care le-ati vazut voi in poze. poate mai sunt si altele, masina e "frumoasa si desteapta"(citez pe domnul Florin) si pe dinafara si inauntru.

                            interiorul seara:
                            Click image for larger version

Name:	IMAG0125.jpg
Views:	1
Size:	29.8 KB
ID:	713825Click image for larger version

Name:	IMAG0128.jpg
Views:	1
Size:	37.5 KB
ID:	713826Click image for larger version

Name:	IMAG0129.jpg
Views:	1
Size:	49.8 KB
ID:	713827

                            pozele sunt facute cu telefonul, masina era in miscare.
                            civic 2.2 5D FK3
                            CR-V 2.2 AT RE6

                            Comment


                            • #44
                              Frate esti copil...???? Ti-ai vopsit unghiile...ultima poza...???? E ceva ce noi nu stim.....????.... ( sper ca stii de gluma).....
                              Termina cu domnul....ne stim de atata timp....noi astia din gasca "BERARILOR"....vorba lui Doc....
                              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                              Comment


                              • #45
                                nu erau unghiile mele, eu n-aveam ce cauta la volan aseara decat daca vroiam sa apar la stiri , dar ar fi fost pacat de masinuta(de fapt asta a fost motivul pentru care au iesit pozele tremurate, dar nu vroiam sa se afle).
                                civic 2.2 5D FK3
                                CR-V 2.2 AT RE6

                                Comment

                                Working...
                                X