Cum mi-am luat teapa cu o masina la VIRAGO IMPEX BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    da scuze nu am fost atent voi comleta aceste date...
    With great power comes great responsibility !!!

    Comment


    • #17
      Cel mai bine e sa incluzi numele printre cele cinci tag-uri pe care le poti adauga la crearea thread-ului.
      Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

      Comment


      • #18
        Povesti cu masini manarite am auzit o groaza. Dar sa o lase fara airbaguri...asta e de puscarie.

        Comment


        • #19
          Componentele de airbag sunt adesea cele care fac diferenta intr-un aviz de reparatie intre OK si dauna totala.

          iar jmecherii cumpara pe nimic "epave" si apoi vand drept chilipir "impecabil" masini incropite cu rezistente care sa pacaleasca compu in loc de airbag sau calculator de airbag

          Ma gandesc cu groaza cate astfel de masini exista in trafic fara ca cei care le-au cumparat sa stie de ele.
          "Ethics. That's always so inconvenient."
          Cal Lightman

          Comment


          • #20
            Sa inteleg ca orice samsar de masini(si chiar de honda da astia sunt mai rari) poate pacali o verificare de service de marca ?

            Comment


            • #21
              In mod normal nu. Un ochi format sigur vede "multe". Greu de crezut ca pot da kix la verificare. Daca totusi da, atunci nu ar avea ce cauta in service. Cel putin pe partile care verifica ei.
              Honda Accord - 2006 2.0 Executive

              Comment


              • #22
                Revin cu noi amanunte, dupa mici investigatii ale unui amic din BV am aflat ca acest jegos lucreaza chiar la vIRAGO impex ca tinichigiu.
                Scriu datele ca google sa le stocheze Daniel Stancov cnp: 1870205080093 Brasov
                With great power comes great responsibility !!!

                Comment


                • #23
                  Baiatul vad ca se ocupa si cu spargeri, e pe cai mari.
                  http://www.monitorulexpres.ro/?mod=m...ent&s_id=39435
                  "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

                  '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

                  Comment


                  • #24
                    Poate fi o coincidenta de nume... (nu zic ca nu el)
                    '12 Honda Civic 5D 1.8 M/T Sport, Urban Titanium Metallic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by octi_b View Post
                      Baiatul vad ca se ocupa si cu spargeri, e pe cai mari.
                      http://www.monitorulexpres.ro/?mod=m...ent&s_id=39435
                      Cel din articol are 20 de ani. Cel de la Virago, 25...

                      Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
                      My cars:
                      2015 Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC A/T
                      ex.: 2007 Honda Civic Sport 2.2 i-CTDI M/T

                      Comment


                      • #26
                        Data articolului: 09.03.2007

                        S-a strigat bingo.

                        Comment


                        • #27
                          Eu zic sa punem mana de la mana sa cumparam o bata de baseball.
                          Ne dam intalnire vreo 20 de masini la virago astia si facem posta bata pana ....
                          Apoi ma ocup eu, sigur gasesc o fundatie unde am de turnat betoane. Eu cu hotii si escrocii n-am alta solutie.

                          Comment


                          • #28
                            Dar vezi tu , si becali si-a "gasit" masina singur si unde a stat ...
                            Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by astrul View Post
                              Eu zic sa punem mana de la mana sa cumparam o bata de baseball.
                              Ne dam intalnire vreo 20 de masini la virago astia si facem posta bata pana ....
                              Apoi ma ocup eu, sigur gasesc o fundatie unde am de turnat betoane. Eu cu hotii si escrocii n-am alta solutie.
                              Zici nu ?
                              '12 Honda Civic 5D 1.8 M/T Sport, Urban Titanium Metallic

                              Comment


                              • #30
                                Si aici se poate inchide ca si celalalt asemanator pentru ca la fel, nu aduce nici un rezultat pozitiv de acum incolo ci doar aceleasi comentarii instigatoare si nu cred ca asta e scopul dorit de autor!

                                As ruga initiatorul sa se gandeasca sa solicite asta unui moderator!

                                @Laddu: zice si el, ce sa faca altceva!
                                Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

                                Comment

                                Working...
                                X