Nu vom mai avea Honda Accord din 2015 (fostul topic Noul Accord 2015)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, doar că nu prea o să-l ajute spam-ul ăsta
    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

    Comment


    • E omul vorbăreţ, ce-aveţi cu el? : )))
      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

      Comment


      • N-am nimic cu el, ce să am ?
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • Nu cred ca e bine...
          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

          Comment


          • Pentru vanzari este olx.. Spam e cand bati campii ... Nu veam nici un post si m am gandit sa am si eu cateva...


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • 2018 honda accord sedan to be introduced in the European market in mid-2018 is exactly in the autumn. and also will be marketed in the European market at the end of 2018
              Mit sau realitate?

              Comment


              • La lansarea NSX s-a discutat, intre altele, despre modele globale nu destinate anumitor piete. Deci, s-ar putea.
                '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                Comment


                • Originally posted by idanny50 View Post
                  Mie imi place noul accord de pe USA pacat ca nu e si pe aici
                  Da, e dragut, dar foarte lenes la motorizarea 2.4L EarthDreams cuplata la cutie CVT:



                  LE:
                  Originally posted by zagado26 View Post
                  La lansarea NSX s-a discutat, intre altele, despre modele globale nu destinate anumitor piete. Deci, s-ar putea.
                  Intrebarea atunci este, cine va fi Accordul european: Accord USDM, Acura TLX (urmasul TSX/Accord euro) sau Honda Spirior (urmasul Accord euro)

                  Comment


                  • Cred ca nu ne ramane sa spunem decat "Wait and see".
                    '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                    Comment


                    • Eu sper ca Accord 2018. Cred caci cu 2016 au testat una alta de s-a lansat in China prima data. La fel ca si telefoanele Lenovo in India.

                      Sper sa fie aceasta.

                      Comment


                      • Imposibil de spus ceva sigur la ora asta.
                        In 2018 (sau "p-acolo") ar trebui sa apara facelift-ul actualei generatii, deci e posibil sa avem parte de el abia de la facelift incolo.
                        Pentru o eventuala urmatoare generatie, 2018 e prea devreme.
                        In Japonia nu se comercializeaza decat versiunea hybrid deci urmand traditia de 4 decenii de a primi Accord-ul (Sedan!) numai de acolo, ma gandesc ca vom primi versiunea lor / asiatica.
                        Versiunile americane au avut mereu cilindree mult prea mari pentru EUDM si daca isi vor continua traditia, precis le vor ramane rezervate lor. La care mai adaugam si alte motivele precum: capacitatea de fabricare, logistica, etc.
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • Pai hibridul japonez e Accordul American. De ex in urma cu 3 ani era la fel, si in EU era alt model de Accord fata de JP.

                          Eu nu-mi fac sperante pt un Accord. Civic Sedan va urca in gama (ca dimensiuni si pret) un pic pentru a acoperi partial nevoile eventualilor clienti de Accord...
                          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                          sigpic

                          Comment


                          • 14 Iulie 2017
                            http://driving.ca/honda/accord/auto-...but-next-month

                            Comment


                            • Originally posted by Nobrain View Post
                              Pare interesant dar cam mare(295 horsepower) sa speram ca iese ceva pana la urma. Il asteptam cu totii

                              Comment


                              • Păi aia zic ei că ar fi cea mai puternică variantă ce īnlocuiște V6-le.
                                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                                My cars:

                                '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                                Comment

                                Working...
                                X