Schimbat grila de sticla cu grila pentru Type R

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut. Da, am grila. Ne auzim mâine la telefon.

    Comment


    • #17
      Salut,

      Cine mai este interesat de o grila de facelift ca noua, sa ma contacteze. Cheers!
      vtk
      Junior Member
      Last edited by vtk; 18-06-15, 20:42.

      Comment


      • #18
        Vreau sa stiu si eu parerea voastra in legatura cu aceasta grila...eu am o grila(plina) de 2007 si tot aud ca nu se raceste motorul prea bine sau alte probleme cauzate de aceasta grila si ca de aceea au modificat-o cu cea de pe facelift...este adevarat? eu unul nu am probleme de nici-o natura cu aceasta grila (la 77000km actual) insa daca cineva a intampinat probleme chiar il rog sa ne impartasasca si noua.

        Comment


        • #19
          Din cate stiu eu, grila de facelift are decupaje facute pentru A/T.

          Comment


          • #20
            Nu este o regula.

            Comment


            • #21
              Originally posted by vtk View Post
              Salut,

              Cine mai este interesat de o grila de facelift ca noua, sa ma contacteze. Cheers!
              Salut! ma intereseaza grila daca mai este de actualitate anuntul. ce pret are?

              Comment


              • #22
                Originally posted by gabyaga View Post
                Vreau sa stiu si eu parerea voastra in legatura cu aceasta grila...eu am o grila(plina) de 2007 si tot aud ca nu se raceste motorul prea bine sau alte probleme cauzate de aceasta grila si ca de aceea au modificat-o cu cea de pe facelift...este adevarat? eu unul nu am probleme de nici-o natura cu aceasta grila (la 77000km actual) insa daca cineva a intampinat probleme chiar il rog sa ne impartasasca si noua.
                nu are nici o legatura cu racirea motorului grila tip fagure, capacul din spatele grilei este plin, fara aerisiri
                http://www.pieseauto.ro/grila/honda/...l#&gid=1&pid=1
                http://www.pieseauto.ro/grila/honda/...l#&gid=1&pid=3

                Comment


                • #23
                  Ce spui tu e valabil la M/T.
                  In cazul A/T grila are alt cod si permite o racire mai buna a transmisiei.

                  Comment


                  • #24
                    Salutare, ofer si eu la schimb o grila de facelift pentru una neagra, sper ca e ok ca postez aici. Zi faina!

                    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

                    Comment

                    Working...
                    X