Despre sistemul de sunet la Jazz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nu te chinui Gelu, el are modelul din 2002, nu ca al nostru.

    Si interiorul arata cam asa (nu am gasit imagine cu CD player ) :



    Dar dupa cum ziceam, ma indoiesc ca are magazie, mai ales daca nu o vede in masina. El are CD player simplu (citeste doar discuri Audio, nu MP3).

    Solutia daca vrea mai multa muzica - legat prin AUX smartphone, mp4 player, ipod etc.
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #32
      Nu are magazie de CD-uri. 1-6 sunt butoane pentru posturile radio salvate, asa cum zicea ai Ticker.
      CR-V e:HEV
      JAZZ GD1 CVT
      Ex: CR-V RE6

      Ex: RDX TB1
      Ex: Civic FD1

      Ex - JAZZ GD1
      Ex - ACCORD Type-R
      Ex - DEL SOL EH6

      Comment


      • #33
        @nelu_™ ca sa te poti bucura de alea 6 butoane, trebuie sa le presetezi, adica sa atribui fiecarui buton cate un post de radio.
        Presetare are loc foarte simplu: alegi postul de radio dupa care tii apasat butonul ( de la 1 la 6) in functie de preferintele tale pana auzi un sunet de confirmare (un fel de Piiiiic!!!),
        de ex butonul 1 e profm, butonul 2 e magicfm, butonul 3 e Trinitas.
        Acest fenomen a fost deja observat si studiat de către oamenii de știință si psihologii din Marea Britanie. S-a scris chiar si in Wikipedia".

        … Jazz do it ...

        Comment


        • #34
          M-ati lamurit! Multumesc frumos!

          Comment


          • #35
            Stiu ca este cam rasuflata treaba, dar m-a apucat mancarimea sa mai adaug si eu 2 difuzoare in usile din spate.
            Daca-mi spune cineva dimensiunea la difuzoare sau din care modele se potrivesc...dau o bere la propriu!
            ...
            I know nothing about Honda engines, but simply I love it!

            Comment

            Working...
            X