RO861: '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDI M/T Executive, Nighthawk Black Pearl

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Oricum, o testare la computer e ca si obligatorie... si un update la firmware daca e cazul...
    Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
    Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
    Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

    Comment


    • #32
      Cu siguranta asa o sa fac
      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

      Comment


      • #33
        Am avut şi eu aceeaşi problemă - evident că a doua zi m-am înfiinţat la ASKO. Răzvan m-a asigurat că e de la mici mizerii sau gheaţă în motorină. Atunci aveam de la Petrom şi de atunci bag numai Rompetrol, iar problema a dispărut.

        Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk
        Honda Accord. Pur şi simplu minunată.

        Comment


        • #34
          Deocamdata problema a disparut.
          Azi am alimentat tot de la Petrom, dar n-am mai luat Top Nordica Ci normala. Sa vad daca se mai repeta.
          O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

          Comment


          • #35
            Azi am fost la Asko si am rezolvat o parte din probleme.
            Asa cum toti au remarcat, oamenii sunt amabili, atmosfera e foarte placuta, o cafea, o apa, o vorba buna, mult profesionalism, un discount la finalul lucrarilor. Nu are rost acum sa mai amintesc si de unele minusuri, ca pana la urma problemele se rezolva, chiar daca nu intotdeauna asa cum am planificat.
            In concluzie, problema cu care m-am confruntat sambata/duminica cu becul apris se datora unui furtun de la turbo, acela innadit si improvizat, pe care l-am schimbat. Din pacate am constatat ca trebuie schibata instalatia electrica din partea frontala, care are multe innadituri, mufe lipsa si fire intrerupte, din care cauza nu imi merge AC.
            Am comandat piesa (am strans putin din dinti la pret) si pana saptamana viitoare voi merge "la cald".
            In rest, acum m-am mai linistit, masina e ok.
            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

            Comment


            • #36
              Asta este suportul de diferential legat cu sarma:
              O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

              Comment


              • #37
                Uite si niste poze ale frumoasei japoneze
                O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                Comment


                • #38
                  Pozele nu pot fi vazute, dar o rezolvi tu, masina e o bijuterie, tu o vei aduce la adevarata valoare, dar se pare ca cineva, un #@#@#@# de sofer (nu proprietar, probabil, altfel e foooarte trist ) si-a batut joc de ea, e pacat, ce fel de om ar trata asa o masina care nu cred ca l-a dezamagit o secunda, asta e,.... bafta in continuare !
                  WillyCR-VFAN
                  Senior Member
                  Last edited by WillyCR-VFAN; 20-03-12, 19:05.
                  Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                  "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                  "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                  Comment


                  • #39
                    Da, si la mine da "Invalid Attachment specified. If you followed a valid link, please notify the administrator"
                    Oricum sa va aduca multe drumuri superbe si sa va bucure cu toate cele.
                    Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                    Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                    Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                    Comment


                    • #40
                      Cu pozele am patit-o si eu prima oara cand am intrat pe forum si am incercat sa deschid poze postate de altii.
                      Nu stiu ce am facut dar la un moment dat au mers.
                      Oricum eu pot sa le deschid, chiar de pe iPad.
                      Si am folosit optiunea de incarcare din meniu, iar pozele sunt banale jpeg-uri.
                      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                      Comment


                      • #41
                        Rugam un moderator/administrator sa ne-ajute/indrume !
                        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                        Comment


                        • #42
                          Cand se insereaza poze in ecranul de inserare in dreapta jos apare "Insert inline".

                          Trebuie selectate pozele si apasat pe "insert inline" si o sa apara cum trebuie.
                          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Incerc din nou:
                            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                            Comment


                            • #44
                              ATENTIEEEE...concurs...cine reuseste sa deschida pozele...primeste o ...toba...finalaaaa...GOALAAA....
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ryloy/
                              http://www.hotelcehov.ro/

                              Comment


                              • #45
                                Mai incerc si eu explicatia... dupa ce se apasa pe insert inline trebuie dat done (e in dreapta lui).
                                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X