Intalnirea nationala 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ramm, tu in ce sens spui "orice weekend"? Ca te-ai putea ocupa pentru oricare weekend sau ca......?

    1. ramm - orice weekend - 1 camera.
    2. Rares - 14 iulie - 31 august (orice weekend) - 1 camera (2 persoane)
    3. dragostan - orice weekend - 1 camera(2 persoane)
    4. hondatu - 7/8 sau 14/15Iulie - 1camera ( cred ca o persoana, nimic sigur)
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

    Comment


    • #17
      Adica pot sa merg in orice weekend.
      De organizare ma ocup eu si daca este cazul, poate ma ajuta cineva din zona.
      Propun ca pana la sfarsitul lunii sa facem o lista cu participanti, vedem cati suntem si votam perioada in functie de optiunile afisate.
      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
      2 roti

      Comment


      • #18
        toyboy - orice week end iulie fara 28,29 - fara camera (o sa fac unmai lung deci nu-i nevoie), 2 persoane

        Comment


        • #19
          Draga UDO, cer scuze, legat de Brasov

          iar legat de DANES: este HAN + PENSIUNE !!!

          http://www.dracul.ro/pensiunea_dracul_danes.html

          Pensiunea Dracul Danes:

          Asezata pe cursul Tarnavei mari, intr-un minunat decor natural, in apropierea localitatii Danes, la doar cativa km de legendara cetate a Sighisoarei, Pensiunea Dracula Danes ofera servicii de cazare, servirea mesei, precum si posibilitatea petrecerii intr-un mod placut a timpului la piscina cu bar, posibilitatea de a calari sau de a lua lectii de calarie la centrul ecvestru si agrement din apropierea peniunii.

          Cazare Pensiunea Dracul Danes:

          - 28 de locuri in camere duble
          - 1 camera superioara (2 locuri)

          Serviciile Pensiunea Dracul Danes:

          - Baie cu dus
          - Televizor si cablu TV
          - Piscina in aer liber cu bar & terasa

          Restaurantul Pensiunea Dracul Danes:

          - 60 de locuri in restaurant
          - 65 de locuri pe terasa
          - 60 de locuri in crama
          - Specialitati romanesti si internationale

          ==================

          http://www.dracul.ro/hanul_dracul_danes.html

          Hanul Dracul Danes:

          Hanul Dracula, situat intr-un peisaj pitoresc pe valea Stejareni la doar 5 km de cetatea Sighisoara, va poate oferi momente inedite de liniste si recreere. Puteti pescui în lacurile de lânga han, sau sa va bucurati de clipele minunate petrecute în sânul naturii, alaturi de o sumedenie de animale salbatice si domestice ce le veti gasi cu placere într-o mica gradina zoologica.

          Cazare Hanul Dracul Danes - 21 de locuri

          -2 camere superioare (paturi matrimoniale)
          -5 camere cu trei paturi cu grup sanitar propriu
          -1 camera dubla cu grup sanitar propriu


          Servicii Hanul Dracul Danes

          - Baie cu dus
          - Televizor si cablu TV
          - Locuri amenajate pentru pic-nic
          - Lacuri pentru pescuit
          - Mini-gradina zoologica
          - Mini-insula cu lebede
          - Locuri de joaca amenajate pentru copii
          - Stana amenajata

          Restaurantul Hanul Dracul Danes:

          - 40 de locuri in restaurant
          - 30 de locuri pe terasa
          - specialitati romanesti si internationale

          =====================

          http://www.dracul.ro/centru_ecvestru...anes.html#drac



          Domeniul centrului ecvestru se intinde pe o suprafata de 5 hectare in care locul central este ocupat de activitatile cu si in jurul calului.

          - 16 locuri (camere cu pat matrimonial)
          - 1 camera superioara (2 locuri)


          - Baie cu dus
          - Televizor & cablu TV
          - Sala de conferinte (70 de locuri): video-proiector, flip-chart, internet, tv
          - Sala de consiliu (12 locuri)
          - Berbecue in foisor sau mese campenesti (produse traditionale)
          - Loc de joaca pentru copii
          - Mini-ferma animale

          - O expozitie permanenta pe teme ecvestre completeaza
          ambianta printr-o incursiune pedagogica in
          universul fascinant al calului
          Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
          ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

          Comment


          • #20
            tot in zona Sighisoara:



            Cazare Sighisoara, Hotel Rex = http://www.infoturism.ro/cazare-sighisoara/hotel-rex5

            Cazare Sighisoara, Hotel Korona = http://www.infoturism.ro/cazare-sigh.../hotel-corona3 - 40 de camere

            Cazare in Sighisoara la Hotel Poeniţa = http://www.infoturism.ro/cazare-sigh...oienita-603033 - 31 de camere

            Hotel Cavaler = http://hotelcavaler.ro/ - cam scump
            Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
            ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

            Comment


            • #21
              1. ramm - orice weekend - 1 camera.
              2. Rares - 14 iulie - 31 august (orice weekend) - 1 camera (2 persoane)
              3. dragostan - orice weekend - 1 camera(2 persoane)
              4. hondatu - 7/8 sau 14/15Iulie - 1camera ( cred ca o persoana, nimic sigur)
              5.toyboy - orice week end iulie fara 28,29 - fara camera (o sa fac unmai lung deci nu-i nevoie), 2 persoane
              6. Raul29 - orice weekend- 1 camera deocamdata. ( sper ca nu se supara toyboy pentru editare )
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Rau...00068.JPG.html

              Comment


              • #22
                1. ramm - orice weekend - 1 camera.
                2. Rares - 14 iulie - 31 august (orice weekend) - 1 camera (2 persoane)
                3. dragostan - orice weekend - 1 camera(2 persoane)
                4. hondatu - 7/8 sau 14/15Iulie - 1camera ( cred ca o persoana, nimic sigur)
                5.toyboy - orice week end iulie fara 28,29 - fara camera (o sa fac unmai lung deci nu-i nevoie), 2 persoane
                6. Raul29 - orice weekend- 1 camera deocamdata. ( sper ca nu se supara toyboy pentru editare )
                7. tzunny - aproapre orice weekend (am niste nunti) - 1 camera (2 persoane)

                2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                Comment


                • #23
                  1. ramm - orice weekend - 1 camera.
                  2. Rares - 14 iulie - 31 august (orice weekend) - 1 camera (2 persoane)
                  3. dragostan - orice weekend - 1 camera(2 persoane)
                  4. hondatu - 7/8 sau 14/15Iulie - 1camera ( cred ca o persoana, nimic sigur)
                  5.toyboy - orice week end iulie fara 28,29 - fara camera (o sa fac unmai lung deci nu-i nevoie), 2 persoane
                  6. Raul29 - orice weekend- 1 camera deocamdata. ( sper ca nu se supara toyboy pentru editare )
                  7. tzunny - aproapre orice weekend (am niste nunti) - 1 camera (2 persoane)
                  8. vtin - aproape orice weekend incepand cu luna iunie ( una sau doua persoane)

                  Comment


                  • #24
                    1. ramm - orice weekend - 1 camera.
                    2. Rares - 14 iulie - 31 august (orice weekend) - 1 camera (2 persoane)
                    3. dragostan - orice weekend - 1 camera(2 persoane)
                    4. hondatu - 7/8 sau 14/15Iulie - 1camera ( cred ca o persoana, nimic sigur)
                    5. toyboy - orice week end iulie fara 28,29 - fara camera (o sa fac unmai lung deci nu-i nevoie), 2 persoane
                    6. Raul29 - orice weekend- 1 camera deocamdata. ( sper ca nu se supara toyboy pentru editare )
                    7. tzunny - aproapre orice weekend (am niste nunti) - 1 camera (2 persoane)
                    8. vtin - aproape orice weekend incepand cu luna iunie ( una sau doua persoane)
                    9. vali_lj - aproapre orice weekend (am si eu cateva nunti ) - cazarea depinde daca voi ramane sau nu si o sa anunt din timp.
                    Touge is what we live for

                    Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

                    Comment


                    • #25
                      1. ramm - orice weekend - 1 camera.2. Rares - 14 iulie - 31 august (orice weekend) - 1 camera (2 persoane)3. dragostan - orice weekend - 1 camera(2 persoane)4. hondatu - 7/8 sau 14/15Iulie - 1camera ( cred ca o persoana, nimic sigur)5. toyboy - orice week end iulie fara 28,29 - fara camera (o sa fac unmai lung deci nu-i nevoie), 2 persoane*6. Raul29 - orice weekend- 1 camera deocamdata. ( sper ca nu se supara toyboy pentru editare )*7. tzunny - aproapre orice weekend (am niste nunti) - 1 camera (2 persoane)8. vtin - aproape orice weekend incepand cu luna iunie ( una sau doua persoane)9. vali_lj - aproapre orice weekend (am si eu cateva nunti ) - cazarea depinde daca voi ramane sau nu si o sa anunt din timp.10.mirobo- 1 camera (2persoane) de preferat in luna august

                      Comment


                      • #26
                        In propotie de 95%, vin si eu. O camera. Nu pot fi insa sigur decat cand suntem mai aproape, cu o luna inainte stiu de abia sigur...
                        Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                        Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                        Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                        Comment


                        • #27
                          Poate anul asta reusim sa facem si ceva materiale de mediatizare(steaguri???)

                          Comment


                          • #28
                            Sa vedem cati ne strangem si se rezolva
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • #29
                              De niste stickere ma ocup eu doar ca nu am timp de grafica lor.
                              DelSol 1,6 SIR

                              Comment


                              • #30
                                Pana la stickere sa ne hotaram locatia si data.

                                2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                                2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                                2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                                2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                                Comment

                                Working...
                                X