Intalnirea nationala 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea nationala 2012

    Discutii despre intalnirea nationala 2012: doritori, propuneri pentru cazare, etc.
    Eu sunt pentru, orice perioada (weekend vineri - duminica) - pentru asta votam. Aproximativ iulie august.
    Conform traditiei, sa incercam sa stabilim o locatie (cat de cat) in centrul tarii.
    ramm
    omu cu warnu'
    Last edited by ramm; 09-03-12, 09:10.
    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
    2 roti

  • #2
    Danes -Sighisoara, locatie superba, drum bun si liber, dar trebuie vorbit din timp ptr ca sunt fff cautati.
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

    Comment


    • #3
      Originally posted by Den1GRator View Post
      Danes -Sighisoara, locatie superba, drum bun si liber, dar trebuie vorbit din timp ptr ca sunt fff cautati.
      Sau mai bine zis Dracul ... Superb locul si un ciolan cu fasole cat casa
      '16 BMW 520xd
      '15 FK2
      ex '10 CU1
      ex '07 CL7

      Comment


      • #4
        Mai intai trebuie gasit un organizator iar el va stabili perioada sau week-end.urile in care ar putea rezolva totul.
        Daca perioada ii e indiferenta, atunci se face poll cu w/e posibile. Si asa mai departe, deschis si transparent.
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

        Comment


        • #5
          Si mai apoi sa spuna si "strainii" cand pot ajunge.

          Comment


          • #6
            Nuuuuuuuuu ca dupa aia vin lupii moralisti (care asteapta tot anul la colt) si spun ca s-au invartit lucrurile si s-au facut doar pentru X si Y.
            Votul si nu exista discutii.
            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

            Comment


            • #7
              eu sunt posesor recent de honda , si vreau sa fac in asa fel sa ajung macar la o intalnire nationala. deci la mine conteaza doar perioada si nu locatia. iulie e perfect. de organizare banuiesc ca se ocupa cineva de prin partea locului , si asta dupa ce se stabileste locatia exacta.

              LE : off: hondatu frecventezi 9gag ?
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Rau...00068.JPG.html

              Comment


              • #8
                ... cine stie daca ajung prin tara cu toate ca as vrea nespus de mult sa particip si sa va cunosc ''face-to-face''
                Poate abandonez concediul la mare si vin in tara cu masina in loc de avion (cu pretextul: sa vada neamurile fetita )...eh...cine stie
                HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
                CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

                Comment


                • #10
                  si eu sunt in asentimentul lui ramm cu intalnirea si al lui Den1GRator si fst cu Danes..... Dracul Danes.... MEGA Ciolan
                  Ex: Civic FK2 - Champagne Silver
                  Nissan Juke nismo - Pearl White

                  If you need to move, you drop a cog or two, then hammer the loud pedal - instant grin factor 5

                  Comment


                  • #11
                    Originally posted by RAUL29 View Post
                    eu sunt posesor recent de honda , si vreau sa fac in asa fel sa ajung macar la o intalnire nationala. deci la mine conteaza doar perioada si nu locatia. iulie e perfect. de organizare banuiesc ca se ocupa cineva de prin partea locului , si asta dupa ce se stabileste locatia exacta.

                    LE : off: hondatu frecventezi 9gag ?
                    Din imprejurimile Sighisoarei nu avem pe nimeni activ pe forum deci pica varianta ideala.
                    Scuze dar nu ma prind ce-i 9gag?

                    Marele avantaj al locatiei Danes ar fi ca e inca "necunoascuta" pentru multi hondari fata de deja "fumata" zona a Brasovului. Speram sa nu fie prea departe nici pentru colegii din coltul de sud/sud-vest/vest al tarii.
                    Ramm, ce-ar fi daca ti-ai mai spala tu din pacate facand o treaba buna, ocupandu-te de organizare )?

                    Tokyodream, zona BV e tabu pentru mine (sunt deja acolo la neamuri si m-ar cam seca un drum de doua ori), te rog niste info despre tot ce misca-n Danes si imprejurarile sale. Iti foarte multumesc!
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                    Comment


                    • #12
                      La Danes scrie asa: 28 de locuri in camere duble. Stiu ca am mai fost aici cu hondarii si a fost ok.
                      Hai sa facem lista cu cei care doresc sa vina si sa mentioneze weekendul care ar fi ok din lunile iulie sau august

                      1. ramm - orice weekend - 1 camera.
                      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                      2 roti

                      Comment


                      • #13
                        1. ramm - orice weekend - 1 camera.
                        2. Rares - 14 iulie - 31 august (orice weekend) - 1 camera (2 persoane)
                        Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
                        Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
                        1000 Locuri de vizitat in Romania

                        Comment


                        • #14
                          Originally posted by ramm View Post
                          La Danes scrie asa: 28 de locuri in camere duble. Stiu ca am mai fost aici cu hondarii si a fost ok.
                          Mai este si centrul ecvestru unde scrie 16 locuri, dar asta e o brambureala, pentru ca sunt de fapt 16 camere duble. Camerele de acolo sunt foarte ok, mie mi-a placut foarte mult.
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                          Comment


                          • #15
                            1. ramm - orice weekend - 1 camera.
                            2. Rares - 14 iulie - 31 august (orice weekend) - 1 camera (2 persoane)
                            3. dragostan - orice weekend - 1 camera(2 persoane)
                            Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                            Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                            ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

                            Comment

                            Working...
                            X