Ce nota merita forumul Hondafan?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @spoon: - cred ca e de la o setare a forumului din setarile tale.

    Intra la Settings -> My Settings ->My Account -> General Settings -> la Miscellaneous Options -> la Message Editor Interface schimba din Basic Editor - A simple text box in
    Enhanced Interface - Full WYSIWYG Editing.

    Tot aici schimba la Enhanced attachment uploading din on in off pt o folosire mai usoara a attach-urilor.
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #17
      Am dat nota 7.
      Sunt unele minusuri care ma deranjeaza de mult timp: nu se modereaza unele threaduri, desi postarile o impun (urgent cateodata), functia "search" mai rau te incurca decat te descurca, aparitia viitoarelor reclame (spatii de reclama), nu mai pot scrie de pe Tapatalk (pentru mine fiind principalul program cu care urmaresc forumul acasa).
      Poate am fost prea exigent cu notarea, dar exista loc de mai bine. Imi place forumul ca pastreaza in continuare oameni ale caror postari le citesc cu placere.
      Spor la treaba!
      CR-V e:HEV
      JAZZ GD1 CVT
      Ex: CR-V RE6

      Ex: RDX TB1
      Ex: Civic FD1

      Ex - JAZZ GD1
      Ex - ACCORD Type-R
      Ex - DEL SOL EH6

      Comment


      • #18
        Originally posted by ticker View Post
        @spoon: - cred ca e de la o setare a forumului din setarile tale.


        Intra la Settings -> My Settings ->My Account -> General Settings -> la Miscellaneous Options -> la Message Editor Interface schimba din Basic Editor - A simple text box in
        Enhanced Interface - Full WYSIWYG Editing.


        Tot aici schimba la Enhanced attachment uploading din on in off pt o folosire mai usoara a attach-urilor.
        asa da
        in sfarsit un moderator cu m mare, adica M


        Originally posted by ramm View Post
        Ia un gigacalmant si trece. Daca respecti regulamentul nu se ia nimeni de tine.
        vedeti? tocmai asta ziceam
        mi-a dat ticker gigacalmantul si mi-a trecut
        Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

        '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

        Comment


        • #19
          Asta cu smileurile e usor de vazut, suficient sa dai search pe forum si gaseai rezolvarea. Ca de obicei, e mai usor sa fie cineva de vina ( sau sa caute altii pentru tine ). Acum imi dau seama .... Moderatorii trebuie sa aiba atributii de "help"
          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
          My cars:

          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

          Comment


          • #20
            puteam sa caut si pe google, sa intreb pe mess, sa dau niste telefoane la prieteni care se pricep...am preferat ajutorul unui Moderator
            Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

            '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

            Comment


            • #21
              N-ai cerut ajutorul, ai zis ca nu stii cum se face. Asta scrie in postul #4 de pe acest thread. Si, mi se pare mie sau ai ceva de "impartit" cu unii de pe aici ?
              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
              My cars:

              '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

              Comment


              • #22
                Daca veni vorba... erau niste discutii despre importator, destul de aprinse... vad ca au disparut... poate ar trebui spus in introducere " nu criticati importatorul pen`ca nu agream asta"...
                Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                Comment


                • #23
                  HTR cum de nu gasesti threadul, tu ai scris ultimul acolo.
                  Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                  2 roti

                  Comment


                  • #24
                    Da, subscriu din pacate la ce a spus cerevelu pentru ca si eu atunci cand am avut ceva de zis critic la adresa importatorului, ce am zis a fost sters instant si bineinteles ca nu mi-a convenit si am reactionat destul de suparat si fost banat 3 luni. Uitasem de asta!

                    Nota mea scade la 6!
                    Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by KMR View Post
                      N-ai cerut ajutorul, ai zis ca nu stii cum se face. Asta scrie in postul #4 de pe acest thread. Si, mi se pare mie sau ai ceva de "impartit" cu unii de pe aici ?
                      exact asa e, am scris ca nu stiu cum se face; nu am cerut ajutorul, am zis eu undeva ca am cerut ajutorul? la postul #20 am scris "am preferat ajutorul unui Moderator"...ajutor pe care nu l-am cerut nicaieri, insa l-am primit oricum...ca urmare, totul s-a rezolvat
                      nu am nimic de impartit cu nimeni, insa mi se pare ca tu ai ceva de impartit cu mine...tu mi-ai raspuns, insa eu nu te-am intrebat nimic
                      Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

                      '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

                      Comment


                      • #26
                        9 adica foarte bine.
                        Evaluare generala.

                        Nu m-am simtit niciodata cenzurat pe acest forum.
                        "Ethics. That's always so inconvenient."
                        Cal Lightman

                        Comment


                        • #27
                          In asentimentul lui Turkish, tot 9 am dat si eu. Mai sunt cateva aspecte de rezolvat, de-aia nu 10.
                          -------------------
                          There is no point of having if you can't share.

                          Comment


                          • #28
                            Daca se mentioneaza de aspecte negative sau care mai trebuie rezolvate, va rog sa le postati. Nu avem de unde sa stim de ele, daca nu ne sunt comunicate.
                            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                            Comment


                            • #29
                              Nimic necunoscut in momentul de fata: tapatalk, skin-uri, etc.
                              Ah, si functia de Search chiar ar trebui imbunatatita, da niste rezultate aiurea de foarte multe ori.
                              BlackMagic
                              Senior Member
                              Last edited by BlackMagic; 12-02-12, 15:51.
                              -------------------
                              There is no point of having if you can't share.

                              Comment


                              • #30
                                Asa e, daca nu e 10, hai cu lista cu mici problemute, pt a se incerca eliminarea lor si neplacerile aferente, cred ca asta ar fi scopul principal al thread-ului !! Am pus 10 sincer, nu pun la suflet micile probleme, las exigenta, foarte binevenita de altfel, pe seama celor mai tineri si mai priceputi !!
                                WillyCR-VFAN
                                Senior Member
                                Last edited by WillyCR-VFAN; 12-02-12, 16:37.
                                Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                                "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                                "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                                Comment

                                Working...
                                X