Ce nota merita forumul Hondafan?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce nota merita forumul Hondafan?

    Hai sa aflam pe o scara de la 1 la 10 si prin votul primit de la voi, unde se se afla in acest moment forumul Hondafan. Notarea se face la modul general.
    83
    1
    0.00%
    0
    2
    0.00%
    0
    3
    2.41%
    2
    4
    0.00%
    0
    5
    1.20%
    1
    6
    2.41%
    2
    7
    10.84%
    9
    8
    28.92%
    24
    9
    30.12%
    25
    10
    24.10%
    20
    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

  • #2
    Forumul ca design? Structurarea? Userii? Informatiile care le gasim? Ce notam?
    No signature

    Comment


    • #3
      La modul general.
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

      Comment


      • #4
        cum ar fi, ce parere aveti despre filmul "inception"?
        a) proasta rau
        b) doar proasta
        c) asa si asa
        d) mi-o placut
        e) foarte frumos
        f) nu stiu ca nu-s de aici

        parerea nu trebuie sa fie despre efecte, prestatie actoriceasca, subiect, etc...ci doar asa...in general

        in general, dau nota 7...pentru ca nu stiu cum sa uploadez pozele si nu stiu sa pun smaili face...si e doar vina voastra, a conducerii
        Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

        '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

        Comment


        • #5
          Jos, sub mesajul tau ai < Quick Reply >.

          Pe BARA cu informatii ai un " omulet galben " - pozitia 9 , dai click pe el si se incarca o fereastra cu SUTE de smilies.

          ca sa pui poze, dai click pe pozitia 13 ( este un "copac" ), apoi urci pozele de pe computerul tau sau de pe net.
          Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
          ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

          Comment


          • #6
            Originally posted by Spoon View Post
            ...in general, dau nota 7...pentru ca nu stiu cum sa uploadez pozele si nu stiu sa pun smaili face...si e doar vina voastra, a conducerii
            De ce oare inainte de a arunca cu vorbe aici... nu vorbesti in "PM" / e-mail sau ce preferi cu vre-un moderator sa te invete ce si cum?!?!?!?
            :sly::banghead::thumbdown:
            sorry de off-topic dar nu m-am putut abtine
            Send from my Samsung Galaxy Tab GT-P7500 10.1 using Tapatalk

            OT: Functioneazaaaa.....:thumbup: dar ma lasa sa scriu numai pe unele ''arii'' iar altele nu ma las nici sa le citesc
            Multumesc tuturor celor care muncesc pentru a readuce in ''viata" tapatalk-ul

            Send from my Samsung Galaxy Tab GT-P7500 10.1 using Tapatalk
            ramm
            omu cu warnu'
            Last edited by ramm; 11-02-12, 16:50.
            HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
            CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

            Comment


            • #7
              Originally posted by Robby_Alessio View Post
              De ce oare inainte de a arunca cu vorbe aici... nu vorbesti in "PM" / e-mail sau ce preferi cu vre-un moderator sa te invete ce si cum?!?!?!?
              :sly::banghead::thumbdown:
              sorry de off-topic dar nu m-am putut abtine
              Send from my Samsung Galaxy Tab GT-P7500 10.1 using Tapatalk
              crede-ma ca stie ce si cum, numai ca pana acum "smaili" nu mergeau pe interfata rosie ci numai pe cea albastra.
              in rest, cam are dreptate, una e o nota dpdv tehnic, alta dpdv organizare, alta dpdv activitate moderatori, alta pentru continut, etc...., nu prea le putem amesteca.
              asa, la general, chinuindu-ma sa le adun pe toate in aceeasi galeata, am dat un 9, tot pentru faptul ca unele chestii nu functioneaza/functionau.
              civic 2.2 5D FK3
              CR-V 2.2 AT RE6

              Comment


              • #8
                Total gresit. Tema rosie a fost reparata inainte sa postez acest poll, deci domnul Spoon avea timp sa se familiarize cu "smilies" chiar atunci cand a postat aici. In al doilea rand, am cerut o parere generala despre forum si aceasta se poate obtine prin aceasta notare de la 1 la 10. Daca vroiam sa aflu despre activitatea moderatorilor, cu siguranta puneam alta intrebare decat cea de acum. Totusi la aceeasi intrebare, Spoon a raspuns cu nota 9 in 2005, cand se pare ca avea o activitate mai intensa pe site si forum decat acum.

                Cine vrea voteaza, cine nu asta e. Nu este nimeni obligat, vreau doar sa fac un sondaj si sa vad starea actuala a forumului. Ma intereseaza si cati utilizatori mai sunt activi in functie de numarul voturilor.
                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                Comment


                • #9
                  sunt primul care a votat

                  am dat 10 pt ca, una peste alta forumul mi se pare absolut ok. (e mult peste forumul omolog din italia la orice capitol)

                  Comment


                  • #10
                    10 ! Sunt prea multe plusuri ca sa-mi amintesc vreun minus, in definitiv daca nu ar fi interesant, as renunta la forum, dar nu e cazul !
                    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                    Comment


                    • #11
                      8. Si pentru discutiile de mai sus! Prea multe posturi ne la locul lor...
                      Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

                      Comment


                      • #12
                        Eu am dat 10, trecand peste platforma forumul e format din comunitate...

                        Comment


                        • #13
                          10

                          “Without racing, there is no Honda.” - Soichiro Honda

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Doc View Post
                            Total gresit. Tema rosie a fost reparata inainte sa postez acest poll, deci domnul Spoon avea timp sa se familiarize cu "smilies" chiar atunci cand a postat aici... Totusi la aceeasi intrebare, Spoon a raspuns cu nota 9 in 2005, cand se pare ca avea o activitate mai intensa pe site si forum decat acum.
                            acest reply este un pamflet si trebuie tratat ca atare(precizez acest lucru ca sa nu se mai supere robi-alesio din pistoia)
                            in 2005 eram mult prea implicat, implicit subiectiv...deci trebuia sa dau 8, acum dau 7 pentru ca ma gigaenerveaza unii moderatori "smaili cu mitraliera"
                            plus ca erau alti admini atunci "smaili verde"

                            uite cum imi apare mie


                            Uploaded with ImageShack.us


                            Uploaded with ImageShack.us
                            Spoon
                            Senior Member
                            Last edited by Spoon; 12-02-12, 02:11.
                            Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

                            '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

                            Comment


                            • #15
                              Ia un gigacalmant si trece. Daca respecti regulamentul nu se ia nimeni de tine.
                              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                              2 roti

                              Comment

                              Working...
                              X