CALIN_CTR: '01 Honda Civic Type R, Nighthawk Black & Electric Orange

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    S-o stapanesti sanatos !
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

    Comment


    • #17
      S-o stapanesti sanatos si muuulti km cu probleme 0 !
      Hai cu pozele, ca "suna" bine masina din descriere
      -------------------
      There is no point of having if you can't share.

      Comment


      • #18
        Click image for larger version

Name:	my ep3(1).jpg
Views:	1
Size:	78.2 KB
ID:	710385Click image for larger version

Name:	my ep3.jpg
Views:	1
Size:	81.6 KB
ID:	710386

        Comment


        • #19
          sun pozele luate de la "colegu" Alin ...dar de pricipiu asa arata mashinutza...
          promit ca am sa revin cu altele dupa aranjarea jantelor , spalare , reparatii mai sus mentionate,etc

          Comment


          • #20
            Bine ai venit si bafta cu asta mica, sa ai grija de ea! Tare mi-e dor de 8.000 rpm

            Comment


            • #21
              [QUOTE=ALN;430532]Bine ai venit si bafta cu asta mica, sa ai grija de ea! Tare mi-e dor de 8.000 rpm

              Da ...da multumesc ''colegu'' Alin ...am mare grija a' mica , cat despre cifra 8000 e cool acolo sus

              Comment


              • #22
                [QUOTE=calin_CTR;430191]
                Originally posted by Den1GRator View Post
                Welcome, sa o stapanesti sanatos; io n-as pune EBC, FERODO DS2500 cred ca s-ar potrivi mai bine, in rest multa bafta cu masina si mult spor in planuri.

                Sincer m-am gandit si la varianta asta dar nu prea am gasit de unde sa le iau. Pana acuma pe masina am avut EBC Yellowstuff si si discuri EBC (pe fata) de care am fost multumit (dar nu pot sa ma pronunt k altele nu am avut k si termen de comparatie).Daca imi recomanzi un loc de unde sa le achizitionez la un pret decent de ce nu...
                Astept si alte opinii...
                eu am EBC pe S2000 si nu ma coafeaza cine stie ce
                pe EP3 am DBA + Ferodo DS2500 si combinatia a fost top

                aaah si vezi ca mai vinde Phara ceva parti de frane de EP3/FN2
                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                Comment

                Working...
                X