Cumpar costum moto sh(am 1,81 cm si 89 kg)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar costum moto sh(am 1,81 cm si 89 kg)

    Dupa cum spune titlul cumpar un costum sh ieftin pentru mine.Am 1,81 si 89 kg.Nu doresc ceva sofisticat,simplu si ieftin deoarece am platosa si protectii pentru membre si articulatii deja.Niste cizme nu ar strica de asemenea,marimea 42-43.Costumul este pentru un naked.Nr meu este 0753402160 sau lasati un semn aici si va contactez eu.Multumesc anticipat
    A dracului donme ce ți-e si cu poluarea asta!Deunăzi desfac o conserva și inăuntru ce să vezi: plin de ulei si pești morți!

  • #2
    Nimeni,nimic?Nu se poate sa nu aveti un costum si niste ghete prin beci,debara,la vecini Casca mi-am achizitionat iar pentru ghete am o promisiune ce nu sunt sigur ca se va concretiza.Deci valabil dragi colegi.Cu stima,Tavi 0753402160
    A dracului donme ce ți-e si cu poluarea asta!Deunăzi desfac o conserva și inăuntru ce să vezi: plin de ulei si pești morți!

    Comment


    • #3
      Incearca si pe un forum dedicat moto. Sectiunea de aici nu este prea populata.
      sigpic http://hondafan.etp.ro/gallery/v/danp/Jazz/

      Comment


      • #4
        S-a rezolvat deci se poate sterge,inchide etc.multumesc hondafan
        A dracului donme ce ți-e si cu poluarea asta!Deunăzi desfac o conserva și inăuntru ce să vezi: plin de ulei si pești morți!

        Comment

        Working...
        X