Salonul auto IAA Frankfurt 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La ordin, sa traiti!

    Comment


    • #17
      @Rares:
      Aha, inteles.
      Dar stii ce ma mira pe mine? Ca "nasul" avusese timp doua zile sa posteze si n-a facut-o deci postul tau a fost definitiv un spam sau un flame si cred ca ii stiu si cauza, frustrarea legata de trombonul tau intins la maxim pe topicul dedicat "Noului Civic" unde ti-ai cam luat-o atat de nasol ca ai fost nevoit sa-ti ceri pana si scuze.
      E sau nu asa? Banuiam si eu asa ca timpul intre cele doua posturi a fost unul foarte scurt. Asta ca sa nu bag la socoteala frustrarile private.
      Dar oricum ar fi ai ars-o de-ai omorat-o (linistit se putea si fara).

      Referitor la standurile producatorilor de la IAA ce sa zic, te asteptam peste 2ani in functia de critic sef, macar ori arzi in cunostinta de cauza.
      La Honda de bine de rau a fost mai vesele prezenta, dar daca mergeai la vesnicii VW, Toyota si multi altii defintiv adormeai p-acolo.
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • #18
        Man, lasa, dormi tu linistit nu-ti face griji de frustrarile mele... Referitor la "trombon" si cerutul scuzelor iar ai inteles numai ce ai vrut tu, dar nu conteaza. Intr-un final a aparut si nasa, asta e bine.

        Spre deosebire de tine, HonDanutzzz stie sa guste o gluma fapt pt care il apreciez
        Mi-am incheiat aici aceasta interventie.
        Rares
        Senior Member
        Last edited by Rares; 30-09-11, 14:50.
        Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
        Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
        1000 Locuri de vizitat in Romania

        Comment


        • #19
          Salut,

          Am fost si eu la Frankfurt si daca n-o fi cu suparare, va arat si pozele facute de mine:

          Highlights: FCX Clarity, Qev, Civic si noul mancator de zapada hibrid



          http://mediashow.ro/go2/florian/
          '94 Honda Accord 2.0i 16V 131CP M/T
          '11 Mazda 3 TX+ i-Stop MZR 2.0 DISI 150CP M/T

          Comment


          • #20
            Despre CR-V, se pare, nimic aici, sa asteptam Tokyo 2011 !!
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • #21
              Nu este o aparitie la fel de socanta cum a fost Civic-ul hatchback actual. Nu obisnuiesc sa aleg o masina doar pentru felul cum arata, dar Civic-ul actual il cumparai, doar pentru design. Iti placea din prima. Nu pot sa spun acelasi lucru pentru viitorul Civic. Oricum frumusetea e subiectiva.

              In momentul in care o sa apara in show-room o ma duc sa il vad si bineinteles ca o sa fac un drive-test.

              P.S: Eu am sedan . O masina care devine din ce in ce mai rara pentru ca nu o sa se mai aduca din cate am inteles. Pacat ca divizia Honda Europa nu mai aduce sedan-ul pentru ca este o masina extraordinara (sunt maxim de subiectiv).

              Sa termin cu: " Parerea mea"

              Comment

              Working...
              X