Salonul auto IAA Frankfurt 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salonul auto IAA Frankfurt 2011

    Am vazut noul CIVIC si pot sa spun ca in realitate arata bine,are un aer proaspat si agresiv ,calitativ este un pas inainte fata de generatia 8 CIVIC .Fanii iubitori de Honda au fost degamagiti in ultima vreme pe buna dreptate ,ne-am fi asteptat de la noul model sa vina cu motoare turbo 1.4 ~1.6 cu puteri cuprinse intre 160 PH ~ 200 PH care sa ofere satisfactie si placere in condus asa cum Honda ne-a obisnuit de-a lungul timpului insa asta este politica Honda acum pasi mici si nu cred ca gresesc stiu ei ce stiu ,urmeaza ca in 2012 sa aduca doar ptr. Europa un diesel economic 1.6 i-CTDi .
    Attached Files
    PLEASE KEEP THREAD CLEAN, POST ONLY IF INTERESTED.

  • #2
    Respect! Sunt intru totul e acord cu tine!

    Comment


    • #3
      Interesante acele ornamente la colturile barii in poza cu cea galbena. Imi place cum arata bara impinsa putin mai inainte, dar parca pe lateral (bara/aripa) e cam taiata din topor (poza cu cea albastra).
      Astept sa o vad in showroom pentru a-mi face o parere mai buna. Mi se pare o idee reusita ca nu are multe in comun cu cea veche, pacat totusi pentru motorizari.
      Honda Civic 5D 1.8 i-VTEC 6 M/T 2008 Sport, Orange Tangerine, Yokohama Advan Neova AD08
      This message was printed on recycled bytes.

      Comment


      • #4
        multam de poze tester; subscriu la opinia fata de noul civic

        Poze de pe la subaru ai?
        "Ethics. That's always so inconvenient."
        Cal Lightman

        Comment


        • #5
          Care ati vizitat putin si FCX-ul? Sa dati cateva detalii
          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

          Comment


          • #6
            Originally posted by Turkish View Post
            multam de poze tester; subscriu la opinia fata de noul civic

            Poze de pe la subaru ai?
            Uita-te pe threadul "Noul Civic..." am pus eu vreo 3 poze cu noul WRX STI
            My cars:
            2015 Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC A/T
            ex.: 2007 Honda Civic Sport 2.2 i-CTDI M/T

            Comment


            • #7
              Originally posted by Lumpy View Post
              Interesante acele ornamente la colturile barii in poza cu cea galbena. Imi place cum arata bara impinsa putin mai inainte, dar parca pe lateral (bara/aripa) e cam taiata din topor (poza cu cea albastra).
              Astept sa o vad in showroom pentru a-mi face o parere mai buna. Mi se pare o idee reusita ca nu are multe in comun cu cea veche, pacat totusi pentru motorizari.
              Acele ornamente de carbon style sunt din categoria accesorii si care vin si cu partea de jos din bara spate schimbata (partea unde vin ochii de pisica) si tot in carbon style este. Da bine pe masina..
              My cars:
              2015 Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC A/T
              ex.: 2007 Honda Civic Sport 2.2 i-CTDI M/T

              Comment


              • #8
                am adaugat si doua filmulete cu poze realizate la salon. enjoy




                PLEASE KEEP THREAD CLEAN, POST ONLY IF INTERESTED.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Den1GRator View Post
                  Care ati vizitat putin si FCX-ul? Sa dati cateva detalii
                  Tot cum il stii, nimic de consemnat.
                  HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                  Comment


                  • #10
                    consider standul Honda de la Frankfurt printre cele mai slabe. nu aveai de unda sa cumperi o macheta, un breloc, o sapca, nimic. si prezentarile slabute si foarte scurte.pt mine o dezamagire
                    pisica
                    Junior Member
                    Last edited by pisica; 27-09-11, 14:18.

                    Comment


                    • #11
                      Stai linistit(a) ca vine "nasul" acuma si-ti va spune ca de fapt ai fost la un alt salon, ori ca nu ai vazut tu bine si ca dimpotriva a fost cel mai misto stand. Pana al urma se va ajunge la concluzia ca tocmai simplitatea standului e cheia, de feng-shui, minimalism, chestii, etc ai auzit? )
                      Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
                      Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
                      1000 Locuri de vizitat in Romania

                      Comment


                      • #12
                        Dar cine o fi "nasul"?
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • #13
                          Chiar...cine-o fi "nasul"?.....ceva interesant despre CR-V la salonul asta ?
                          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Rares View Post
                            Stai linistit(a) ca vine "nasul" acuma si-ti va spune ca de fapt ai fost la un alt salon, ori ca nu ai vazut tu bine si ca dimpotriva a fost cel mai misto stand. Pana al urma se va ajunge la concluzia ca tocmai simplitatea standului e cheia, de feng-shui, minimalism, chestii, etc ai auzit? )
                            Mah iar vorbiti de mine in lipsa mea?
                            Sunt de acord ca nu a fost cel mai tare stand Honda, mda. La Geneva in martie au avut si oarecare chestii expuse frumos spre vanzare, aka brelocuri, ASIMO-i, sepci, tricooi, s.a.m.d. . Cred ca (si de data asta) cuvantul cheie a fost "ecomonie", ca la nasoasele vazute acolo, nu cred ca zen si feng-shui se pot executa in fuga, deci ... "nasul" e de acord cu voi, in mod exceptional! :-)

                            Comment


                            • #15
                              HonDanutzzz
                              Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
                              Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
                              1000 Locuri de vizitat in Romania

                              Comment

                              Working...
                              X