Navigatie Romania - by Honda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fa hash check la ce ai downloadat...parola e ok

    Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

    Comment


    • Cu WinRar am dat extract, insa dupa ce am dat un restart la laptop si am mai butonat putin la el, am reusit sa extractez. Mai urmeaza sa scriu pe CD, conform indicatiilor, si pe urma sa testam.
      Multumesc!

      Comment


      • DVD, nu CD. DVD DL.

        Comment


        • daca poti DL+ cfm indicatiilor, si mai bine
          '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
          Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

          Comment


          • Pai nu incape pe dvd notmal...are 5.ceva Gb..

            Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

            Comment


            • Verbatim, Dual Layer, 8,5GB, scris cu maxim 4-5X.
              '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

              Comment


              • zice in tutorial absolut tot ce ai nevoie.
                '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
                Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

                Comment


                • Pentru HDD navi a gasit cineva vreun update?

                  Multumesc,

                  Comment


                  • am instalat si eu softul acesta, dar se pare ca afecteaza si functia aceea de compensare a zgomotului de rulare prin cresterea de volum a sunetului in boxe (proportional cu cresterea vitezei)

                    Comment


                    • Se poate ajusta / dezactiva din meniu.

                      Comment


                      • este activ si la max - si nu ajusteaza volumul ...

                        Comment


                        • Salutari tutror hondarilor cu navi pe masina si celor cu (FARA) dvd cu hartile actualizate inclusiv pentru ROMANIA. Accordul meu ictdi din decembrie 2005 are navigatie cu dvd-ul original, care functioneaza f.b., versiunea 2... sunt interesat sa up-datez (obtin, cumpar etc...) un dvd cu Europa de vest, cit si (mai ales) cu Romania. Din ce am citit pe forum dvd-urile cu hartile asctualizate ( cele 2 pt europa vest si est) ruleaza pe navigatiile cu comanda vocale pt accord-urile dupa 2006. INTREBARE. A incercat cineva a facut cineva o proba, sa ruleze un dvd de navi 2006.... pe un navi fara comanda vocata, (anterior 2006).??????????????. Un raspuns, (putem face proba pe masina mea) mi-ar fi de mare folos, atat mie cat si hondarilor cu masini anterioare lui 2006. Cu respect si multumiri.

                          Comment


                          • salutare, cred ca 1 DVD nu e o tragedie (ca si cost) daca incerci sa-l faci chiar tu si sa vezi daca merge. sunt aici tutoriale cum se fac, daca nu te descurci pm si te pot ajuta.
                            '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
                            Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

                            Comment


                            • Salut, pentru HDD navi exista vreun update pe care il pot face "pe sub mana"? Multumesc

                              Comment


                              • Salut honda-rilor. pt cei ca mine cu navigatie fara comenda vocala am gasit, tot caut, caut, caut...actualizarea hartilor dvd de navigatie pt europa de vest 2011-2012 AICI https://translate.google.ro/translat...ml&prev=search. Codul de catalog este : 08A42-1D6-030 APN2-5B101 Europa non recunoastere vocala.MY 2011. In site-ul de mai sus aveti toate informatiile necesare actualizarii. In continuare me bazez pe voi HONDA-rilor, pentru un ajutor referitor la dvd cu harti pt Europa de EST inclusiv cu ceea ce ma doare, - harta cu ROMANIA pt navigatia fara comenda vocala. Multumesc si spor la treaba si kilometri multi.

                                Comment

                                Working...
                                X