Navigatie Romania - by Honda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am luat varianta de pe gpsunderground, și este ok atāt pentru Accord CL9 cāt și CU2 2009.
    Nu știu dacă varianta din postul precedent e aceeași.
    -------------------
    There is no point of having if you can't share.

    Comment


    • @Bugaty

      Salut , ai reusit sa -ti faci rost de DVD pt. 2.2 CDTI 2004 ? nu am gasit pe nicaieri , numai cu plata !

      Comment


      • @CRIP
        Salut , eu am Tourer diesel 2005 cu navi fara voce . Am incercat versiunea originala 3.xx...si nu merge . Fara erori ! Pur si simplu nu se intampla nimic . Cum pot face rost de o copie la DVD ul tau ? original . Multumesc anticipat ! ( trebuie sa-mi regelz ceasul cumva ) .

        Comment


        • Cum as putea eu sa va conving sa nu va pierdeti tineretile cu lucruri inutile, cum ar fi navigatia ORICAREI marci de masina ? Poate, daca nu reusesc eu, sa reuseasca nenea din clipul asta !
          https://www.youtube.com/watch?v=CXNlGryH6-o

          De la ultima postare pe tema asta am mai mers cu niste masini, toate cu navigatie. Masini cu pretentii serioase, nu mai scriu de marci si modele pt ca ar putea crede unii ca-s manelist sau ma dau in barci, singurul motiv pentru care descriu pretiozitatea masinilor fiind acela de a convinge ca, nici la masini care costa , peste 80.000 de eur , navigatia nu face doi bani. Pentru simplul motiv pe care l-am enuntat si-l explica si omul asta in clip ca, furnizorii de harti sunt aceiasi iar interfetele sunt cele care fac diferenta. Iar interfetele realizate de producatorii de masini sunt niste ...nu gasesc cuvantul corect.....

          Vizionare placuta a clipului ! Omul mai are si alte clipuri educative si care va pot genera economii in buzunare si o viata mai lipsita de razboaie inutile . Bafta !
          om_debine
          Senior Member
          Last edited by om_debine; 08-07-17, 19:42.

          Comment


          • Ca o completare la ce a spus colegul de mai sus, am mers prin Bulgaria şi Grecia cu hărţi updatate 2017 şi la navigaţia maşinii şi la GPS-ul clasic pus in parbriz. Ambele nu au ştiut centura Sofiei şi nici īn Grecia porţiuni dintr-un drum european.

            Singurul care a ştiut a fost waze, care a avut şi el unele caderi dar şi-a revenit repede.

            Deci waze sau google maps ar fi soluţia.
            '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

            Comment


            • Salutare tuturor! Am incercat astazi cu DVD urile noi 2017 varianta 3B0, am downlodat varianta noua de soft prin combinatia de 3 taste dar fara succes. Dupa terminare updateului de soft mesajul " DVD reading error, consult your dealer". Are cineva alta solutie sau ati reusit la accord cu2 2009?
              2005 - 2012 Renault Megane 1.6, 115 cp
              2008 - 20?? Honda Accord 2.4, MT, 201 cp
              2013 - 20?? Mercedes CLA 220, 170 cp

              Comment


              • Ai folosit Verbatim şi viteză mică de scriere? Pentru că Verbatim sunt cele care merg fără probleme.
                '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                Comment


                • Da cu Verbatim sunt facute. La o alta incercare mai devreme a mers, s-au incarcat hartile, dar dupa un timp a aparut dinou eroarea. Nu inteleg de ce merge o perioada dupa care apare eroarea.
                  2005 - 2012 Renault Megane 1.6, 115 cp
                  2008 - 20?? Honda Accord 2.4, MT, 201 cp
                  2013 - 20?? Mercedes CLA 220, 170 cp

                  Comment


                  • Originally posted by BlackMagic View Post
                    Am luat varianta de pe gpsunderground, și este ok atāt pentru Accord CL9 cāt și CU2 2009.
                    Nu știu dacă varianta din postul precedent e aceeași.
                    Salut!

                    Poti sa lasi un link de unde ai descarcat...sau de la ce user.Ms
                    Honda Accord Executive IX, 2.0 i-VTEC, Comfort M/T, Cobalt Blue Pearl (CU1/1)


                    "La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

                    Comment


                    • Confirma careva functionalitatea pe CU? Ar fi potrivit sa lase un link de unde sa putem descarca...am vazut ca sunt mai multi useri pe gpsunderground care ofera varianta 2017
                      Honda Accord Executive IX, 2.0 i-VTEC, Comfort M/T, Cobalt Blue Pearl (CU1/1)


                      "La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

                      Comment


                      • Au aparut DVD-urile pe 2018

                        APFDVD Navigation MY15 - APF Europe - 2018.

                        Comment


                        • A reusit cineva sa obtina hartile ptr 2018?
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                          Comment


                          • Cred ca e prea devreme, nici pe gpsunderground nu sunt. Inca se asteapta donatori pentru achizitia lor.

                            Comment


                            • Un link?

                              Comment


                              • https://gpsunderground.com/forum/for...-systems/honda

                                Comment

                                Working...
                                X