Page 44 of 44 FirstFirst ... 344041424344
Results 646 to 649 of 649

Thread: Navigatie Romania - by Honda

Senior Member FCX Clarity BlackMagic's Avatar
    Marca
    Honda
    Model
    Accord TypeS
    Motorizare
    2.4
    Am luat varianta de pe gpsunderground, și este ok atât pentru Accord CL9 cât și CU2 2009.
    Nu știu dacă varianta din postul precedent e aceeași.
    -------------------
    There is no point of having if you can't share.

Junior Member
    Marca
    Honda
    Model
    Accord
    Motorizare
    2.2 I-CDTI
    @Bugaty

Salut , ai reusit sa -ti faci rost de DVD pt. 2.2 CDTI 2004 ? nu am gasit pe nicaieri , numai cu plata !

Junior Member
    Marca
    Honda
    Model
    Accord
    Motorizare
    2.2 I-CDTI
    @CRIP
    Salut , eu am Tourer diesel 2005 cu navi fara voce . Am incercat versiunea originala 3.xx...si nu merge . Fara erori ! Pur si simplu nu se intampla nimic . Cum pot face rost de o copie la DVD ul tau ? original . Multumesc anticipat ! ( trebuie sa-mi regelz ceasul cumva ) .

Senior Member PGM-FI om_debine's Avatar
    Marca
    Honda
    Model
    Civic
    Motorizare
    1.6
    Cum as putea eu sa va conving sa nu va pierdeti tineretile cu lucruri inutile, cum ar fi navigatia ORICAREI marci de masina ? Poate, daca nu reusesc eu, sa reuseasca nenea din clipul asta !
    https://www.youtube.com/watch?v=CXNlGryH6-o

De la ultima postare pe tema asta am mai mers cu niste masini, toate cu navigatie. Masini cu pretentii serioase, nu mai scriu de marci si modele pt ca ar putea crede unii ca-s manelist sau ma dau in barci, singurul motiv pentru care descriu pretiozitatea masinilor fiind acela de a convinge ca, nici la masini care costa , peste 80.000 de eur , navigatia nu face doi bani. Pentru simplul motiv pe care l-am enuntat si-l explica si omul asta in clip ca, furnizorii de harti sunt aceiasi iar interfetele sunt cele care fac diferenta. Iar interfetele realizate de producatorii de masini sunt niste ...nu gasesc cuvantul corect.....

Vizionare placuta a clipului ! Omul mai are si alte clipuri educative si care va pot genera economii in buzunare si o viata mai lipsita de razboaie inutile . Bafta !
    Last edited by om_debine; 08-07-17 at 19:42.

Page 44 of 44 FirstFirst ... 344041424344

Bookmarks