Autoklass (Sibiu)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autoklass (Sibiu)

    Eu am vazut acum de curand ca Autoklass este dealer Honda pe Sibiu. La "Masinaria" care se desfasora in perioada 08.06-12.06 2011 sunt prezenti cu cateva modele Honda. Au si site. Ma bucur ca Honda a revenit pe piata din Sibiu.
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 09-06-11, 15:33.

  • #2
    A 3a incercare pentru Honda in Sibiu deci pentru a 3a oara: sa aibe bafta la dezghetat sibienii din conceptul masinii nemtesti si apoi la vanzari! Daca o vor rezolva pe prima a doua vine de la sine.
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

    Comment


    • #3
      Nepotul meu si-a luat de curand ultimul tip de Opel Astra cu pilotul automat nefunctional, l-au reparat la Radacini, dar iata ca nemtii au inceput sa calce pe grebla, la japonezi in general si la Honda in special n-am auzit de "glume" de-astea, daca s-ar prinde sibienii bine-ar fi...pt ei in primul rand....nu inteleg lipsa aproape totala a reclamei la Honda, ei stiu ce fac !!
      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

      Comment


      • #4
        cu ce sa dezghete Autoklass ,mentalitatea sibienilor? daca skoda pun motoare pe fabia de 1.2 , cica "ecoline",(fac 2000 de km cu un plin cica este record), honda cu ce sa concureze cu honda jazz motor 1.4 benzina?!, (benzina ca nu produce smog in orase aglomerate ,precum diesel-ul) da ! daca vrei so tii toata viata si daca vrei sa nu schimbi piesele in fiecare zi si sa faci sute de km cu ea in romania ! nu ca cumperi civic-ul in 2007, apoi il vinzi peste 4 ani la numai 30.000 km . In germania este de honda! , acolo au nevoie de masini bune sa faca multi km fara a te lovi de service-uri.

        Comment

        Working...
        X