Intalnire JDMapproved si JapForum, duminica 12 iunie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Se primesc si masini stock. Japoneza sa fie.
    Distractia incepe la 6.500RPM, atunci cand majoritatea benzinarelor mor xD.

    Comment


    • #32
      offtopic: Cand o sa terminati de tunarit hondele astea nustiu, sa le lasati originale asa cum sunt fara softuri si alte porcarii, noroc ca tin pistoanele Vtec!

      Comment


      • #33
        Atatia fotografi si nici o poza???
        Cool cars run faster...that's a scientific fact...

        Comment


        • #34
          chiar poze
          Most sports require only one ball, motorsport requires two...

          "how to make it in zi undistry or life"

          Comment


          • #35
            acum am ajuns si eu acasa

            le scot si incepem organizarea; o sa fac un tease mic aici, restul probabil le veti gasi pe site / pagina de FB

            Originally posted by roshu View Post
            offtopic: Cand o sa terminati de tunarit hondele astea nustiu, sa le lasati originale asa cum sunt fara softuri si alte porcarii, noroc ca tin pistoanele Vtec!
            permiteti-mi sa va contrazic; in opinia mea, un tuning corect, "JDM" daca vrei sa il numesti asa, consta in upgrade'uri care aduc beneficii dpdv tehnic, in modul in care noi exploatam motoarele (ex: termostat Mugen + radiator marit pentru a raci mai corect motorul in regim de circuit)
            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

            Comment


            • #36
              Incearca sa le pui undeva sa le poata lua toti, nu suntem toti fani fb.
              Gargauni VTEC la cap

              Comment


              • #37
                Originally posted by Achim View Post
                acum am ajuns si eu acasa

                Unde-ai umblat dezlegat pana acum?

                2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                Comment


                • #38
                  da achime intra pozele aruncate si aici ca nu toata lumea are facebook sau mai simplu cand o sa fie online japforum...
                  Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                  "how to make it in zi undistry or life"

                  Comment


                  • #39
                    dap; cam asta ar fi problema

                    as fi vrut sa le urc direct pe site/forum dar nu sunt gata complet si nu vroiam sa fac vreo "mantsocaraie" prin care sa urc o varianta nasoala de site doar ca sa pot pune galeria

                    dar gasesc o solutie
                    sunt in ultimii metrii cu pozele
                    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                    Comment


                    • #40
                      poze
                      Attached Files
                      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                      Comment


                      • #41
                        Sa intelegem deci ca a fost un succes?

                        Vai ce rau imi pare ca n-am putut sa fiu acolo. Merita doar ca sa vezi pe live toate masinile adunate.

                        Mult succes in continuare oricum!
                        sigpic
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Enoad/

                        Comment


                        • #42
                          pt un BETA test a iesit bine
                          tragem concluzii si mergem mai departe spre si mai bine speram
                          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                          DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                          Comment


                          • #43
                            frumos, bine ca ati avut vreme buna la cata ploaie a fost in ultima vreme ... parca sunt un pic rasfirate masinile in poze, n-a fost loc sau fiecare cum i-a placut?

                            asteptam data viitoare
                            R 42659 - Milano Red Ep3

                            Comment


                            • #44
                              http://www.hondafan.ro/forum/attachm...4&d=1308145720

                              jante de la Rays sau replica ?

                              Comment


                              • #45
                                Garantez eu pentru ele ca nu's replica.Jantele sunt Rota Grid
                                sigpic
                                HellaJDM

                                Comment

                                Working...
                                X