Intalnire JDMapproved si JapForum, duminica 12 iunie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire JDMapproved si JapForum, duminica 12 iunie

    Duminica, 12 iunie, orele 14, se va tine intalnirea pasionatilor de tuning pentru masini de origine japoneza, cel mai probabil in parcarea Salii Polivalenta, si in paralel una in Timisoara, o saptamana mai tarziu.

    Dorim prin aceasta promovarea comunitatii JDMapproved si a forumului JapForum (ale caror site'uri vor fi "sus" cat de curand) si consolidarea lor in peisajul tuningului romanesc.













    Achim
    Senior Member
    Last edited by Achim; 04-06-11, 12:42.
    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

  • #2
    Prezent .Asteptam si site-urile
    Cred ca va fi o intalnire geniala!
    Se vor face si stickere ?
    sigpic
    HellaJDM

    Comment


    • #3
      Suna intersant !

      Dar cred ca ar fi bine sa faceti maine o verificare la fata locului sa vedeti cum se prezinta duminica la ora aia parcarea de la polivalenta dpdv al aglomeratiei.
      :::Polo 9N3 GTI:.:1.8T:.:BJX:.:150HP:.:ShadowBlue:::

      Comment


      • #4
        Am putea incerca si in Constitutiei. E mult mai mare parcarea.
        sigpic
        HellaJDM

        Comment


        • #5
          sunt si stickere pe lista
          R 40510 - Cosmic Grey Ep3
          hsnracing.blogspot.com

          Comment


          • #6
            Bai sunteti nebuni cu Polivalenta, duminica acolo e FULL.

            Comment


            • #7
              Astept cu nerabdare. Hai cu cat mai multa lume.
              Distractia incepe la 6.500RPM, atunci cand majoritatea benzinarelor mor xD.

              Comment


              • #8
                nu stiu ce sa zic cu locatia as fi ales ceva mai retras de lume ma gandesc eu... oricum o sa incerc sa vin minim cu honda , PS: am sharuit threadul si in partea clubului subaru romania, check initiativa
                Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                "how to make it in zi undistry or life"

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Zoné View Post
                  Bai sunteti nebuni cu Polivalenta, duminica acolo e FULL.
                  Corect, Constitutiei ar fi mult mai bine.
                  Gargauni VTEC la cap

                  Comment


                  • #10
                    Am vrut sa ma duc ieri acolo dar am uitat

                    Eu zic ca parcarile laterale vor fi suficiente; detest Constitutiei pentru ca acolo se intalnesc toti, tot timpul, iar pozele sunt slabe rau din cauza decorului.

                    Pe laterala stanga (cum te uiti la intrare) sunt 3-4 parcari; am putea sa le acaparam pe acelea daca nu sunt deja luate duminica.

                    Multumesc mult Thomas; sper sa iasa ceva caterinca

                    Cat despre stickere, vor exista unele "oficiale" JDMapproved dar pe care cel mai probabil le vom distribui noi, gratuit, masinilor care in opinia noastra sunt "approved"
                    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                    Comment


                    • #11
                      Nu cred ca are rost sa incercam la polivalenta, la intalnirea de primavara eram mai rau ca sardelele. Nativii de Bucuresti, pot propune alte locuri mai potrivite, eu nu pot sa imi dau cu parerea.
                      Gargauni VTEC la cap

                      Comment


                      • #12
                        data fiind experienta pe care am avut-o in trecut cu HotHatch meeting I si II care au fost tot acolo, eu zic ca o sa fie ok

                        alta propunere de locatii?

                        excludem: Constitutiei, Kiseleff sau Victoriei

                        ma mai gandeam la parcarea din Piata Alba Iulia, dar nu sunt sigur cat de libera e intr-o duminica dupa-amiaza

                        desi raman la parerea mea, alveolele din stanga o sa ne fie arhisuficiente, iar acolo nu prea e lume parcat, nici macar in weekend
                        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                        DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                        Comment


                        • #13
                          am mai putea da o gheara unde sigur este check la bricostore sau ikea acolo mereu este liber 100% si avem si loc destul sa ne desfasuram e si parcare check eu zic ca ar arata ok treaba...
                          Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                          "how to make it in zi undistry or life"

                          Comment


                          • #14
                            Eu sunt penru Ikea/Brico. Asteptam alte pareri.
                            Distractia incepe la 6.500RPM, atunci cand majoritatea benzinarelor mor xD.

                            Comment


                            • #15
                              De acord cu idea.
                              Gargauni VTEC la cap

                              Comment

                              Working...
                              X