Un alt tip de intalniri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un alt tip de intalniri

    Salut. Ma adresez tuturor pasionatilor de masini japoneze dar mai ales de Honda. Dupa o mica discutie avuta cu Devu, am luat hotararea de a ne adresa tuturor utilizatorilor forumului si nu numai in legatura cu organizarea unor intalniri prestabilitie la care sa participe fani Honda, Mitsu, Nissan si nu numai (u get the picture). Scopul acestor intalniri este de a atrage un numar mai mare de participanti cu o pasiune comuna mai larga (masinile japoneze) si eventual creerea unui club exclusiv pentru acesti pasionati. Daca sunt doritori, va rog sa ne onorati cu un post cu pareri pro/contra si eventuale idei.
    O seara buna.
    Distractia incepe la 6.500RPM, atunci cand majoritatea benzinarelor mor xD.

  • #2
    Sunt de acord cu aceasta actiune.
    Daca vor fi doritori, incercam sa gasim macar 2 zile pe luna, comune, in care sa fim prezenti cat mai multe persoane/masini. Am propus ca acest fanclub sa se numeasca JapSquad, pentru faptul ca vom fi toate marcile japoneze adunate.Daca sunt si alte idei, sunt bine venite.
    Un mic teaser din afara -> http://www.youtube.com/watch?v=d2bpv...eature=related
    sigpic
    HellaJDM

    Comment


    • #3
      sa incercat o intalnire in ideea asta anul trecut club subaru & club mitsu, in rest nu are dc sa nu iasa bine bafta cu organizarea
      Most sports require only one ball, motorsport requires two...

      "how to make it in zi undistry or life"

      Comment


      • #4
        Multumim. Nu crezi ca se poate incerca din nou, dar de data asta cu mai multe marci ?
        Ne-ai putea ajuta cu posesorii Subaru & Mitsu ?
        sigpic
        HellaJDM

        Comment


        • #5
          cu posesorii de subaru va ajut fara nici o pb, la mitsu nu stiu ce sa zic )
          Most sports require only one ball, motorsport requires two...

          "how to make it in zi undistry or life"

          Comment


          • #6
            Este un inceput. Multumim de ajutor. Sa vorbesti si cu Bogdan de la tine poate vine si el cu hyundaiul lui.
            Distractia incepe la 6.500RPM, atunci cand majoritatea benzinarelor mor xD.

            Comment


            • #7
              Tre` sa adaugi KOR la japsquad atunci :P

              Comment


              • #8
                Ideea e una foarte buna, la cea de anul de trecut de la IKEA m-am gandit si eu cand am vazut treaba. De facut se poate face, problema e ca trebuie unite parerile a catorva comunitati. Spor!
                Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Zoné View Post
                  Tre` sa adaugi KOR la japsquad atunci :P
                  Numele deocamdata nu este o prioritate. Nu intereseaza pasionatii deocamdata, poate o intalnire cu doritroii saptamana viitoare.
                  Distractia incepe la 6.500RPM, atunci cand majoritatea benzinarelor mor xD.

                  Comment


                  • #10
                    2d0r nu cred ca ai inteles ideea.Zone a vrut sa spuna ca Hyundai este marca koreeana, nu japoneza.

                    2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                    2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                    2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                    2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc :P

                      Comment


                      • #12
                        Last edited by Devu; 06-06-11, 12:14.
                        sigpic
                        HellaJDM

                        Comment

                        Working...
                        X