Caut service moto in Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut service moto in Bucuresti

    salutare...

    m-ar intersa sa-mi spuna cineva unde pot schimba anvelopele la motor in Bucuresti , precum si operatiuni clasice de revizie (schimb filtru, ulei, verificare lant, etc)

    multumesc anticipat...
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 27-05-11, 17:50.
    sigpic


    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/cristian/

  • #2
    Anvelopele eu le schimb in comuna Rosu la o vulcanizare auto-moto pot sa si echilibreze acolo. Mergi pe Uverturii drept si dupa ce intri in comuna Rosu, cam, la 1-2 km pe partea dreapta e o vulcanizare verde cu galben.

    Intretinerea de care ai spus tu mi-o fac singur la mine in garaj cu manualul de service in fata.
    "I would rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity"
    Civic Type-S, deep bronze B-64-ZUC- is no mediocrity
    Kawasaki KLE500, albastru B-56-ETO
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/prafuit/Ea/

    Comment


    • #3
      Schimb filtru, ulei, si intretinere lant poti face si tu, cu un cico alaturi. Salvezi bani si iti iubesti si motoreta mai intim, asa.
      Ref la schimbul de cauciucuri,mai era o vulcanizare in spatele Agipului de pe Iuliu Maniu, cel dintre Apaca si Lujerului. Acolo au mers multi motoristi si au fost multumiti.
      sigpic

      HONDA - THE POWER OF DREAMS
      Honda Civic Type-R FN2

      Comment


      • #4
        Mai exista si service-ul MyMoto Tuning din Viilor 14. Acolo schimba anvelope, echilibreaza rotile, si poti face si restul reviziei clasice. Eu unu' recomand service-ul. Daca exista oameni profesionisti de ce sa le iau painea de la gura si sa nu-i pun la treaba...ei nu fac ce fac eu.
        If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

        2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
        ex - 1986 Honda MT5
        ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
        ex - 2001 Honda Civic Type-R
        ex - 2007 Honda Jazz

        Comment

        Working...
        X