ED (TM) : '86 Honda Civic Shuttle, Dark Grey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    asa e,ideea era sa ajung sus pe platoul cindrelului chiar la vf cindrel si sa bag o poza cu iezeru mare in fundal dar erau niste pietre inalte si apropiate chiar acolo unde am facut prima poza si am renuntat,o loveam si nu cred ca merita,am si built un telescop pe fata,singurul inconvenient e ca nu are garda putin mai mare si jugul cu bara de torsine care te cam limiteaza la urcat pe stanci dar se descurca prin noroaie,asta e,nu e masina de offroad,poate daca mai eram cu niste prieteni si caram cu mine niste scanduri groase ca sa ma ajute sa trec atunci sigur urcam pana sus dar asa cu familia si grijile sotiei am preferat sa o luam la pas pana sus,in orice caz s-a lasat cu ceva febra musculara,in a doua poza se vede pasul steflesti in stanga cu urcare inspre obarsia lotrului si in dreapta valea frumoasei care duce spre transalpina si lacul oasa,ce mai, liniste(cu exceptia culegatorilor de affine) aer curat,afine ,merisoare,hribi si galbeni ptr o zacusca cu ciuperci,poate la anu daca sunt cu un prieten cu vitara ma incumet sa urc, in caz ca se intampla ceva sa pot fi remorcat....
    ed™
    Junior Member
    Last edited by ed™; 05-09-13, 12:57.

    Comment


    • #32

      pe mijloc se vad stancile din apropierea varfului cindrel


      in dreapta platoul diavolului


      raul sadu aproape de izvoare


      merisoare
      ed™
      Junior Member
      Last edited by ed™; 05-09-13, 12:59.

      Comment


      • #33
        splendida zona la cat mai multe adventuri !

        Comment

        Working...
        X