Salon auto - Geneva 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salon auto - Geneva 2011

    Click image for larger version

Name:	IMG_0028.jpg
Views:	1
Size:	67.3 KB
ID:	726960Click image for larger version

Name:	IMG_0026.jpg
Views:	1
Size:	44.6 KB
ID:	726959Click image for larger version

Name:	IMG_0024.jpg
Views:	1
Size:	58.7 KB
ID:	726957Click image for larger version

Name:	IMG_0022.jpg
Views:	1
Size:	60.2 KB
ID:	726956Click image for larger version

Name:	IMG_0020.jpg
Views:	1
Size:	42.4 KB
ID:	726955Click image for larger version

Name:	IMG_0019.jpg
Views:	1
Size:	57.5 KB
ID:	726954
    Click image for larger version

Name:	IMG_0025.jpg
Views:	1
Size:	58.4 KB
ID:	726958
    Click image for larger version

Name:	IMG_0029.jpg
Views:	1
Size:	60.7 KB
ID:	726961De remarcat prostul gust desavarsit al Accordului Mugen. In general, Honda a fost o dezamagire (si) anul asta.
    Attached Files
    ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

  • #2
    E o chestiune de gusturi si de asteptari! Credeai ca va aduce NSX-ul din 2019? Acoordul Mugen mie imi place pana la lesin .... si (cu exceptia jantelor ) nu vad absolut nimic de prost gust la el!
    Ai fost acolo? L-ai vazut live?

    Comment


    • #3
      CRV-ul alb este vreo echipare speciala? Arata foarte bine cu aceasta masca si pe modelele face-lift pe care le-am vazut in Romania parca nu arata asa. Am vazut aceeasi masca la CRV pe panourile publicitare pe care le-am vazut prin strainatate.

      Comment


      • #4
        Cred ca e un tuning a la Modulo.
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • #5
          Cr-v-ul este Mugen. Ei au avut etajul de la standul Honda si au prezentat Jazz, Cr-V, CR-Z si Accord.
          ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

          Comment


          • #6
            Imi place foarte mult ca design. Nu stiu acum daca in materie de motoare sau alte ''acareturi'' au modificat ceva. O sa caut pe net sa vad despre ce e vorba.

            Comment


            • #7
              CR-V-ul e superb, trebuie sa ma lamuresc despre ce e vorba !
              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

              Comment


              • #8
                Nu prea ai unde sa te interesezi, informatiile despre Mugen in Europa sunt foarte putine. Din cate se pare, Honda Suisse este si reprezentant oficial Mugen, desi oficial nu apare nici o informatie pe site-ul lor. Pe de alta parte, Salonul auto de la Geneva a fost singurul din toate saloanele din Europa la carte am vazut masini preparate de ei. La CR-V, sunt de efect bandourile cromate si calandrul fata. Si pentru ca v-a placut, va mai pun o poza de detaliu pe care o uitasem:
                ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

                Comment


                • #9
                  Oare e de la mine, eu nu pot sa vad attach-urile pe care le pui, Gabi.
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                  Comment


                  • #10
                    Nici eu nu pot vedea ultimul atasament. In alta ordine de idei, eram curios, ce ai mai vazut interesant pe acolo => concurenti "directi" ai Hondelor noaste actuale Accord, Civic, Type-R, CR-V etc.
                    '09 Audi A6, 2.0, A/T, Grey
                    Fosta:
                    '08 Honda Civic Sedan 1.8 M/T, Taffeta White
                    Javascript motherfucker in Iasi?
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/andrei_r/

                    Comment


                    • #11
                      Nu stiu motivul pentru care nu se vede atasamentul dar o sa-l mai pun odata. Primele se vad dar trebuie sa va logati. Referitor la concurentii directi, facusem o selectie si pusesem pozele dar nu stiu pentru care motiv au disparut. O sa incerc sa le mai pun diseara impreuna cu cateva impresii personale.

                      Click image for larger version

Name:	IMG_0027.jpg
Views:	1
Size:	42.4 KB
ID:	707444
                      gabrielb
                      Senior Member
                      Last edited by gabrielb; 24-03-11, 20:18.
                      ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

                      Comment


                      • #12
                        O sa incep cu Toyota/Lexus: extraordinar de bine arata inlocuitorul lui Celica pe platforma de Subaru Imprezza. O poza deasemenea si cu o editie limitata a LF-A-ului.
                        Click image for larger version

Name:	IMG_0008.jpg
Views:	1
Size:	48.1 KB
ID:	707445
                        gabrielb
                        Senior Member
                        Last edited by gabrielb; 24-03-11, 20:30.
                        ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

                        Comment


                        • #13
                          Auzisem ca intr-adevar, LFA ar fi pe platforma de Subaru, dar nu stiam de la ce model! Se vede doar o imagine cu LFA-ul, cel de-al treilea atasament?

                          Comment


                          • #14
                            Cel de-al treilea este intradevar LF-a. Primele doua sunt pozele noului concept pe platforma subaru si se numeste Ft-86. Va avea motor boxer si un demaraj 0-100 km/h in mai putin de 7s. Va intra in productie in 2012.
                            ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

                            Comment


                            • #15
                              Mersi pentru a treia poza si pentru informatii. Intr-adevar, panoul publicitar pe care l-am vazut cu aceasta masca era in zona respectiva. Nu pot sa vad pozele cu FT86. Nici nu stiu daca produsul final va avea acelasi design?!Din ce am vazut prin reviste, va fi o masina f reusita ca design.

                              Comment

                              Working...
                              X