DANNYCLD: '9? Honda Prelude 2.0, Grey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DANNYCLD: '9? Honda Prelude 2.0, Grey

    am revenit dupa incidentul trist de care am avut parte ...in care masina s-a facut cam pachet ...bine ca numai masina ..in fine ..

    sunt noul posesor al unei prelude binenteles dar de data asta generetia a 5a .superba masina ca si cealalta nu am ce sa zik ...

    sper sa am parte de ea mai mult de cat de cealalta am sa pun si ceva poze dar sa se indrepte vremea afara si sa am timp pana atunci salutari tuturor hondarilor si grija de jucariile voastre !
    ticker
    Administrator
    Last edited by ticker; 11-03-11, 10:05.

  • #2
    Ma bucur sa aud ca ai alta masina care merge .
    Sa ai grija de ea . Vrem poze
    No signature

    Comment


    • #3
      iti urez si eu mult noroc cu cel nou!

      Sa ne dai detalii: motor ? culoare? 4ws?

      P.S. am inchis topicul pt cel vechi.
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #4
        mult noroc cu noul prelude fara probleme
        Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
        Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

        Comment


        • #5
          multumesc mult pt tot ...este un model normal deocamdata ) 2.o apropo ...pentru tiker zi-mi si mie cum imi schimb id din dannya in danny simplu te rog

          Comment


          • #6
            si culoare gri momentan ) daca o sa pot si o sa am resursele necesare vreau sa schimb si culoarea si motorul pe ea dar in timp

            Comment


            • #7
              sal.te intereseaza un prelude h22a pe swap la 400 de euro?masina e completa pt swap.credema e pomana la banii astea.o dau urgent ca trebuie sa plec.

              Comment

              Working...
              X