SIRNEA_A/T: '05 Honda CR-V 2.0, Silver

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    sirnea-ciocanu-dambovicioara e asfaltat ca-n palma poti sa te dai si cu un S2000, moieciu-pestera-magura e bunicel dar intre pestera si magura cred ca rupem cr-v-urile. am intrat pana am atins cu burta bine de tot si am continuat drumul pe jos. eu pe la sfarsitul lunii ma duc iar.

    Comment


    • #62
      Pai tinem legatura, as veni si eu cu taraboantza mea sa vad starea locurilor care imi sunt foarte dragi.
      Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
      Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
      Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

      Comment


      • #63
        ok, vb.

        Comment


        • #64
          Lasa, nu veniti voi cu motorizatele ca ma dau eu cu bicicleta in toamna asta pe acolo. Nu mi se pare asa de rau drumul intre Pestera si Magura, se poate face lejer cu un CRV. Atentie la filtrul ala K&N, ca ar trebui sa ai interval de curatare destul de des. Mai ales daca il bagi in offroad.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • #65
            plec din tara si vand masina urgent dac stiti pe cineva care vrea .....super pret 7500 negociabil.

            Comment


            • #66
              Interesant pt un coleg, vedem daca se hotareste, cauta un SUV de mult, dar cred ca nu stie nici el ce vrea exact !!!
              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
              "Gāndiţi pentru voi īnşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Cānd rămāi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui pānă la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să īţi urmezi visele." Soichiro Honda
              "Vreau să ştiu cum gāndeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

              Comment


              • #67
                am manual de service pt cr-v 2002-2006

                Comment


                • #68
                  Ai dat-o?, daca nu, cat mai e, daca da cu cat ?...colegul meu se chinuie sa vanda o Toyota, nu a reusit inca !
                  Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                  "Gāndiţi pentru voi īnşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Cānd rămāi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui pānă la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să īţi urmezi visele." Soichiro Honda
                  "Vreau să ştiu cum gāndeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                  Comment


                  • #69
                    nu o dau ca nu am gasit variante.

                    Comment


                    • #70
                      ai dat-o? daca nu, sper ca i-ai pus rata de rezerva inapoi..arata ca p***xu haionu ala..eu unu nu as merge cu ea asa...!!
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/ovidiutaras/

                      Comment


                      • #71
                        o poza noua

                        Comment


                        • #72
                          http://www.hondafan.ro/forum/album.p...chmentid=47826

                          Comment


                          • #73
                            Evitati oferta lui nea Stelica de a efectua lucrari fara factura dupa program.....e o mare teapa. La doua sapt am scos joja si uleiul era negru....asta dupa ce i-am dat bidon nou de ulei.....ma voi duce la un service independent pt a verifica si restul lucrarii, macar sa fiu sigur ca tre sa refac tot.

                            Comment


                            • #74
                              De curiozitate : cāți km are mașina și ce ulei i-ai dat?
                              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                              My cars:

                              '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                              Comment


                              • #75
                                129000 și ulei mobil1 esp formula. E singurul ulei pe care īl pun

                                Comment

                                Working...
                                X