Intalnirea nationala 22-24 iulie 2011!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu stiu cu cine m-am intalnit in benzinarie la OMV pe turzii in cluj sambata pe la 13 si ceva, si m-a intrebat daca vin si eu la intalnire. Din pacate trebuie sa ajung acasa sa rezolv niste problem , dar am stat putin pe ganduri. Frumoase poze. Poate la anul.
    '94 Civic EG3 1.3 16V (D13B2) - http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Pr0/

    Comment


    • mad_wob, eu cu lichidul stock (cel cu care a venit masina) nu am avut nicio problema si am mers in acelasi grup pana la Aiud (parca). Chiar sunt curios ce lichid de frana aveai.
      Rares
      Senior Member
      Last edited by Rares; 01-08-11, 11:10.
      Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
      Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
      1000 Locuri de vizitat in Romania

      Comment


      • pai la mine situatia e mai delicata, nu am schimbat lichidul de frana pana acum (28.000 km), deci era stock. de acm o sa il schimb ca la moto, in fiecare an, mai ales ca abuzez de el .
        acum "datul" nu a fost chiar dat, am mers mult pe frane pt ca eram la prima trecere pe drumul ala, la conac am ajuns pe partea cealalta, virajele erau fara vizibilitate si riscai sa iesi pe contrasens (cum l-a vazut pe maruta in oglinda odata ) )
        dar de frumos a fost frumos. maruta venea bine in spatele meu, eu am lasat mai mult spatiu intre mine si denigrator in caz de doamne feri. in concluzie la maxim au fost doar franele, de mers tare mai era loc garlă. a fost foarte frumos si mi-ar place sa ma avem ocazii d'astea. mai practic cu denigrator cate una la o etapa de vtm sau eva
        HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
        HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
        vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
        KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

        Comment


        • Ce setup ai la frane? Eu cu placute stock nu am reusit decat sa le prajesc pe ele, n-am apucat niciodata sa ajung pana la lichid.

          Pe de alta parte, cu DS2500-urile n-am reusit niciodata sa ajung sa am fade pe frane...
          Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
          Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
          ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

          Comment


          • am placute trw de care sunt f multumit
            HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
            HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
            vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
            KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

            Comment


            • am vazut si eu pozele - fantastic de frumos ! ma gandeam, intr-un fel sa nu ma uit la ele pentru ca mi se va face ciuda, totusi FELICITARI doar din poze se intelege ca a fost o intanlire reusita.
              ca toate celelalte dealtfal.
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/caramalau/
              Nimic nu este ceea ce pare a fii !

              Comment


              • Intr-un final reusesc si eu sa pun pozele de la nationala. Scuze de intarziere

                http://dlf.transfer.ro/Foto_INH_2011...aug-96c5c5.rar
                Gargauni VTEC la cap

                Comment


                • Ms mult Myke

                  Pt cei interesati, am finalizat articolele despre cele 3 obiective turistice pe care le-am vizitat la nationala:

                  1. Salina Turda
                  2. Cheile Turzii
                  3. Cetatea Alba Carolina
                  Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
                  Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
                  1000 Locuri de vizitat in Romania

                  Comment


                  • @Rares: frumoase articole. Despre Cetatea Alba Carolina iti pot pune la dispozitie, daca doresti, date mult mai aprofundate. Oricum, e o excelenta si, as zice, neasteptata incheiere a INH 2011, prin prisma a 3 articole scrise la obiect. Cu ocazia aceasta, am descoperit si blogul tau. Promit sa citesc mai multe pe acolo
                    CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
                    NEW ???
                    HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
                    EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

                    Comment


                    • de 2012 se aude ceva ? sau e prea devreme sa discutam ?
                      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Rau...00068.JPG.html

                      Comment


                      • Am facut un thread nou pentru nationala 2012.
                        Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                        2 roti

                        Comment

                        Working...
                        X