Intalnirea nationala 22-24 iulie 2011!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu n-as mai vrea pe transfagarasean ca am tot fost acolo in fiecare an
    ex-FN2 owner
    Loved it every second!

    Comment


    • #32
      Originally posted by liviuiron View Post
      pentru mine este ok oriunde, doar sa fie in primele doua saptamani din august .
      Hai noroace @liviuiron , de mult nu te-am mai vazut "la ochi" ...La inceputul lui august l-ai luat/iti da concediul/u ?

      Si eu m-a bag indiferent de postatie /loc ,
      Daca nu pot la cazare si show (cauza o scriu mai jos) macar la cateva ore de barfa,o mancare pe unde se poate (ceaun sau restaurant nu am/avem pretentii), o cafea si alte alea.
      Dar, daca pot veni in tara voi veni in jur de 25-08-'11 caci pe 27.08-'11 am nunta surioarei mele dragi apoi plecam cu ei in luna de miere (ne-au invitat/rugat ei, nu ne-am bagat cu japca),
      Repet
      :daca pot veni
      caci bebe meu "teoretic" se va naste pe 12.08.'11 ,acum ramane de vazut el fiind prioritatea numarul 1 imaginati-va, concediul mi-l pot lua cand vreau nu am problema asta.
      HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
      CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

      Comment


      • #33
        Propun sa se mai faca o mini-intalnire nationala inainte de cea mare, prin aprilie-mai, asa cum zicea si cineva pe aici. Parca e prea mult timp pana la Marea Adunare Nationala, eu unul nu mai am rabdare pana atunci...

        Comment


        • #34
          @Robby_Alessio:
          salut tinerica, da atunci mi-au dat concediu si mi-ar placea sa particip anul asta la intanlirea nationala. hai ca detalii discutam pe privat sa nu "intoxicam" topicul ..
          hondatu
          Administrator
          Last edited by hondatu; 24-02-11, 05:45.
          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/caramalau/
          Nimic nu este ceea ce pare a fii !

          Comment


          • #35
            Originally posted by mandrei83 View Post
            Propun sa se mai faca o mini-intalnire nationala inainte de cea mare, prin aprilie-mai, asa cum zicea si cineva pe aici. Parca e prea mult timp pana la Marea Adunare Nationala, eu unul nu mai am rabdare pana atunci...
            si eu as veni anul acesta.
            dar vin doar la cea mare. Cea mica, pe timp de criza nu mi se pare normala, dar daca sunt oameni dornici si cu bani...eu nu am nimic impotriva
            '08 Honda Civic 5D 1.8 MT Sport 140hp i-VTEC Nighthawk Black Pearl
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/ +sticker
            Dacia Super Nova de vanzare
            Cauciucuri + jante de vanzare

            Comment


            • #36
              Esti bine venit in oricare din ele!
              Atata timp cat e placerea tuturor de a ne revedea, fie si pe timp de criza, nu vad anormal in a organiza si o intalnire mai mica. Nu trebuie sa fii plin de bani, ca sa iti permiti un weekend la munte si sa bagi un plin de benzina...

              Comment


              • #37
                putem propune unii dintre hondari, nu dau nume, dar sigur intra in discutie imediat...
                despre ce vreau sa aduc vorba, ei bine Hotel Roman, Baile Herculane vazut/placut la vo 'nshpe hondari!
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #38
                  Suna bine Herculanele alea mai ales ca sunt situate mai spre vest, adica mai aproape. Pe mine m-ar tenta chiar si pe Semenic, dar asta mai repede pana nu se topeste zapada, iar daca s-a topit ar merge si un Cheile Nerei sau Cheile Carasului dar asta numai cu cortu Sunt tare curios daca si unde se va tine intalnirea anul acesta.
                  sigpic
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/LauX_LauX_LauX/

                  Comment


                  • #39
                    Ar trebui sa alegem o zona mai centrala sa poate veni mai multa lume.

                    2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                    2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                    2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                    2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                    Comment


                    • #40
                      Am fost la 2 intalniri pana acum organizate in centrul tarii... Din cele observate de mine, predomina lumea din capitala deci logic vorbind, intalnirile orgnizate in centrul tarii sunt mai mult in favoarea celor din Bucuresti. Fara suparare dar cam asa vad eu lucrurile legate de centrul tarii. Daca s-ar tine mai spre vest, mai multa lume din Timis si-ar permite sa vina la intalnire si sunt convins ca se vor aduna mult mai multe masini daca punem astfel problema. Sper sa nu izbucneasca vre-o cearta pe tema asta. A fost doar un punct de vedere.
                      sigpic
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/LauX_LauX_LauX/

                      Comment


                      • #41
                        Io am fost anul trecut de doua ori la Herculane plecand din Constanta si cel mai enervant si solicitant lucru a fost traversarea Bucurestiului, trecand de la A2 la A1. Altfel, drumul e ok.
                        A doua oara am facut drumul in plina iarna, in apropierea Craciunului.

                        Comment


                        • #42
                          Eu zic ca prin zona Sibiului este cel mai bine pt toata lumea.

                          2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                          2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                          2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                          2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                          Comment


                          • #43
                            Ardelence faine, aer curat si mancare buna...
                            Imi surade ideea, si eu as merge tot pe Ardeal... dar undeva prin Apuseni, ca e foarte frumoasa zona si oamenii sunt mai primitori.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by vtin View Post
                              Io am fost anul trecut de doua ori la Herculane plecand din Constanta si cel mai enervant si solicitant lucru a fost traversarea Bucurestiului, trecand de la A2 la A1. Altfel, drumul e ok.
                              A doua oara am facut drumul in plina iarna, in apropierea Craciunului.
                              Recomandare: alege centura, se merge foarte bine, si in 30 de minute iesi pe A1.
                              -------------------
                              There is no point of having if you can't share.

                              Comment


                              • #45
                                Au fost nationale in vest din ce imi amintesc , Albac si in centrul tarii (Sibiu) Sambata de sus , Paltinis ... astea sunt cele pe care le-am prins de cand sunt pe forum .
                                Propunerea cu Ranca mi-sa parut parut fiind cea ok pana acum ... As alege ceva mai extrem , Cavnic- viseul de sus , poienile de sub munte ... si lista poate continua ....

                                LE: cei din vest au venit , dar din zona timisoarei doar milad a facut prezenta ceilalti fiind preocupati cu alte evenimente din zona.
                                Vali_lj
                                Tech Geek
                                Last edited by Vali_lj; 12-03-11, 22:45.
                                Touge is what we live for

                                Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

                                Comment

                                Working...
                                X