Intalnirea nationala 22-24 iulie 2011!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by STI View Post
    cazarea si mancarea este mai mult decat ok, si pana sus in ranca ne putem bucura si de proba din campionatul de VTM un pic
    Originally posted by Corbu' View Post
    Cazare, restaurante, obiective turistice...
    La cort, gratare, mancaruri facute la ceaun, foc de tabara, betii la foc, daramat corturi ca sa trezesti lumea...

    astea la pachet reprezinta o oferta de nerefuzat
    R 42659 - Milano Red Ep3

    Comment


    • #17
      La astea ma bag si eu.
      Ex - Honda CIVIC 5D 1.8 M/T SPORT - Milano Red
      In cautare de altceva

      Comment


      • #18
        Se pot imbina ambele, dar presupune o "prospectare" a terenului, pentru a gasi locuri de campare ok, care sa fie relativ aproape de cazare.
        Oricum, la cort e distractia.
        The things you are scared of, are usually the most worth while...
        If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

        Comment


        • #19
          probabil pana la mijlocul lui mai nu vad vremea prea buna de "inspectie" in zona dar cine stie .. o expeditie este buna
          Touge is what we live for

          Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

          Comment


          • #20
            Prin aprilie m-as putea arunca la o virajata pana acolo. Poate mai sunt doritori prin zona sa ma insoteasca la inspectie
            CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
            NEW ???
            HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
            EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

            Comment


            • #21
              inspectie merge dar o nocturna virajata merge mai bine ...
              Touge is what we live for

              Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

              Comment


              • #22
                Vali, trust me, daca nu cunosti traseul ca-n palma, e un nono nocturna virajata.
                The things you are scared of, are usually the most worth while...
                If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                Comment


                • #23
                  Cunosc zona, sunt cazari, sunt chiar si obiective turistice in apropiere, cum ar fi Targu' Ocna (poate aflam care-i perversa aia de-acolo de a auzit toata tara de ea)
                  Mai este si Pestera Muierii, unde se poate face mersul piticului ca deh.. e jos plafonul.
                  Transalpina poate fi facut tot cu masinile si nu ma refer doar la CR-V, insa trebuie in vara, adica spre mijlocul verii chiar. Iunie-iulie...
                  In ceea ce priveste prospectarea zonei... pot face o excursie pana acolo spre sfarsitul lunii martie. Dar cred ca-i prea devreme.
                  Si dupa experientele anterioare (no offence pentru nimeni) voi veni unde se va face adunarea, dar nu voi face cazare de grup sau masa de grup pentru ca de fiecare data au fost probleme si vor exista, chiar daca toti cei care contribuie sunt cinstiti. Sa nu uitam Paltinis-ul unde ultimii veniti au fost primii serviti, iar cei care platisera au indurat foamea.
                  Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

                  La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

                  Comment


                  • #24
                    O chestie la cort, chitara clasica si folk mi-am surade si mie ideea dar sa nu uitam ca sunt si multi familisti care vor pat si conditii si tre sa ne gandim si la iei. Transalpina o vreau si eu ca de Transfagarasan m-am plictisit.

                    http://www.transalpina.biz/istoria.html
                    Laux_LauX_LauX
                    Senior Member
                    Last edited by Laux_LauX_LauX; 18-02-11, 15:54.
                    sigpic
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/LauX_LauX_LauX/

                    Comment


                    • #25
                      pentru mine este ok oriunde, doar sa fie in primele doua saptamani din august .
                      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/caramalau/
                      Nimic nu este ceea ce pare a fii !

                      Comment


                      • #26
                        Eu as veni, cu conditia sa fiu prin Romania atunci... dar nu prea cred ca voi fi... Job-ul. Insa, nu ma plang...

                        Comment


                        • #27
                          Am sa urmaresc cu interes acest topic si poate onoram prezenta cu "toata familia" (bunicuta si nepotica) doar daca binevoieste doamna sa invete pentru examenul la scoala de soferi ca dinainte de craciun ne chinuim. Speram a treia oara sa fie cu noroc.

                          Abia astept sa fixati locul si data ca inca nu am planificat nimic pentru comcediu. Speram sa nu se mai intersecteze.
                          honda the power of my dreams
                          ACCORD '81 1.6l M/T EX,BLUE SKY
                          CIVIC '09 1.8l M/T,POLISHED METAL METALIC
                          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/shurub001/

                          Comment


                          • #28
                            Stiu ca in zona se pot inchiria "vile" destul de incapatoare (15-20 -50 -100 persoane) pe o perioada determinata la un pret acceptabil ... de mancare ne descurcam apropo de propunere colegului Corbu . Dar cel mai bine ar fi sa incepem sa cautam o data aprox pentru intalnire si in Aprilie-Mai dupa ce se mai "dezgheata" vremea sa mergem in inspectie in zona ...

                            Un link http://www.turistinfo.ro/ranca/cazar...re-c61141.html
                            Touge is what we live for

                            Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

                            Comment


                            • #29
                              Hello,

                              Membrii fara masina se accepta anul asta? Vreau sa imi iau concediu anul acesta in luna august, poate il combin pe Sebi din Brussel sa vin cu el

                              O seara placuta,



                              PS Vali_lj - vorbeste cu Andrei sa vina si el , imi vreau masina inapoi
                              2015 Honda Civic 5D 1.8 M/T Lifestyle, Brilliant Sporty Blue Metallic
                              ex: Honda Civic 1.4i Hatchback Red 1997
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/andrei_popkorn/

                              Comment


                              • #30
                                Ma bag si eu
                                facem un pool pentru locatie?
                                propun:
                                - rasnov: sa putem merge pe Cheia, brasov poiana, poiana rasnov e mult prea genial drumul
                                - transfagarasan

                                in functie de ce persoane se anunta ca vin ar fi mai bine sa alegem o zona in care sa ajunga aproape toata lumea usor (cele propuse mai sus sunt relativ in centrul tarii)

                                la brasov avem pista de carting unde putem sa facem tot felul de competitii cat si partea cu paradisul acvatic...

                                in zona arad parca era o pista unde puteam intra si cu masinile si drept urmare sa facem diverse competitii: cea mai rapida masina automata, cel mai rapid civic... si tot asa.

                                daca exista prin zona piste abandonate sau care se pot inchide din nou putem face tot felul de competitii de jaloane/liniute...

                                am enumerat cateva idei pentru ca mi-ar placea foarte mult sa se tina acest eveniment
                                sigpic
                                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/vip007/

                                Comment

                                Working...
                                X