BRAINIAC: '10 Honda Civic TYPE-R, Championship White

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Aha, bine de știut atunci.

    Comment


    • #92
      La banii de mai sus nu m-as uita la gume '' comerciale '' Yoko advan ad08R FTW !!
      Anyone can go fast in a straight line. It takes skill to go fast around corners.
      '04 Accord 2.4 A/T CL9

      Comment


      • #93
        Cred ca mi-ar fi nitel frica pe o ploaie mai abundenta
        ex-FN2 owner
        Loved it every second!

        Comment


        • #94
          Nici o problema, te asigur eu doar la trecerile de pietoni putina atentie pe ploaie ( cele marcate cu vopsea lucioasa )....in rest la drum lung, no worries.
          Dan101
          Senior Member
          Last edited by Dan101; 24-09-14, 01:25.
          Anyone can go fast in a straight line. It takes skill to go fast around corners.
          '04 Accord 2.4 A/T CL9

          Comment


          • #95
            Need help: de vreo 2 saptamani volumul de la radio a inceput sa o ia razna, in sensul ca "se da mai tare" de capul lui. Mi se intampla doar cand ascult muzica la radio, nu la CD sau de pe stick si intotdeauna volumul creste, niciodata nu scade. Si nu e vorba de reglarea automata in functie de viteza, pentru ca el creste de la 9, sa spunem, la 12-13 si imi si apare pe display modificarea (ca si cum l-as da eu mai tare).
            A mai intampinat cineva o problema similara? Sau aveti idee de la ce ar putea fi?
            Not so bored owner of the last FN2 in Romania

            Comment


            • #96
              Stai linistit, nici prin cap nu ne-a trecut ca ar avea FN2-ul sistem de reglare automata a volumului in functie de viteza... )

              Daca la CS player nu face banuiesc ca e o problema de receptie a semnalului radio si amplificatorul se commporta in consecinta.
              '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

              Comment


              • #97
                Am zis sa mentionez detaliul asta, in ideea in care pe FK2 aveam acest sistem si sa evit astfel genul asta de raspunsuri
                Asa am banuit si eu, si nici nu ascult decat un singur post, asa ca nu am cum sa compar cu altele, sa vad daca face la fel. Dar o sa incerc in zilele urmatoare sa ascult si altceva, sa vad ce se intampla
                Multumesc
                Not so bored owner of the last FN2 in Romania

                Comment


                • #98
                  Pai eu am acest sistem si pe FN2, tu nu il ai? (nu zic ca asta e problema ta neaparat)
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                  Comment


                  • #99
                    Ba-l am, ca doar e acelasi ca pe FK2, glumeam
                    Doar ca nu e de la el problema (oricum l-am dezactivat din ziua in care am luat masina din showroom)
                    Not so bored owner of the last FN2 in Romania

                    Comment

                    Working...
                    X