Elita Motors (Chisinau)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by GriG View Post

    @Ionut: Am intrebat daca e valabila si la Chisinau, deoarece totusi e o alta tara, si nu stiu daca merge sa verifici o masina inmatriculata in alta parte, iar daca e valabil, sa vad sigur programul meu de saptamana viitoare, sau poate cealalta, si poate programezi Accordul pentru un control
    @cryo: sunt din Moldova, dar muncesc/locuiesc la Bucuresti
    Astept sa imi zici in ce zi esti disponibil si se rezolva fara nici o problema.

    Comment


    • #62
      intelesesem oarecum bine!omul munceste pe aici-bucuresti si nu iasi-dar este originar din chisinau!ei,gaseste el portita potrivita!
      ex CL7 AT 2006
      CN1 Sport 2005
      KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

      "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

      Comment


      • #63
        Originally posted by Ati View Post
        Astept sa imi zici in ce zi esti disponibil si se rezolva fara nici o problema.
        pe 20 sau 21 aprilie? la oricare ora e ok pentru mine
        | ex Accord CL7 2.0i (2007) |

        Comment


        • #64
          Efectuat ieri verificarea gratuita si facut cunostinta cu Ionut

          Salut si aici Ionut/Ati Mi-a facut placere sa te cunosc si sa discutam despre masini, cu atat mai mult ca erai dupa sarbatorile de Pasti si aveai treaba, dar 10 min pentru discutii tot ai gasit si multumesc pentru programare

          La verificare toata lumea amabila, am stat langa ei, mi-au raspuns la toate intrebarile si-mi explicau totul, iar masina a trecut cu ok. Mi s-a setat doar ceva la BC si acum ar trebui sa vad un consum cu vre-o 100 ml/100km mai mic. Sa vedem, desi nici altfel nu ma plangeam de consum
          Tot la verificare facut cunostinta cu alti fani honda, insa de pe forumul din Moldova: http://honda.org.md/. Erau cu Accord generatia precedenta, tot 2.0l. O discutie foarte placuta

          PS. Citisem despre inchiderea Ati Motors din Iasi. Sa fie oare adevarat? Daca e asa, s-ar putea ca pentru o parte dintre posesorii Honda sa le fie mai convenabil sa mearga la Chisinau pentru revizie, decat un drum pana la Bucuresti sau Braila
          | ex Accord CL7 2.0i (2007) |

          Comment


          • #65
            Multumesc GriG oricand cu placere.
            Imi pare rau ca eram asa de plin si nu am avut mai mult timp , dar ne mai vedem la "paharul" ala de vorba de care ziceam

            Comment


            • #66

              Comment

              Working...
              X