Cont de donatii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cont de donatii

    In atentia tuturor membrilor HONDAFAN.RO

    Datorita faptului ca softul forumului e invechit si necesita update.urile necesare (care n-au fost facute niciodata de la implementarea sa pana acum) a aparut necesitatea acuta de a-l aduce la zi mai ales in urma ultimelor atacuri survenite si remarcate de toti membri activi ai forumului.
    Dupa mai multi ani de sustinere finanicara din partea mea, ma vad nevoit sa apelez la ajutorul intregii comunitati pentru sustinerea financiara a platformei noastre sub forma de donatie (si nu ca taxa impusa). Deasemenea tin sa precizez ca membri donatori nu vor fi avantajati in niciun fel fata de ceilalti.
    Sumele donate vor fi folosite exclusiv in interesul si folosul comunitati (update soft, suporti numere, stickere, etc).
    Transparenta utilizarii sumelor donate este de la sine inteleasa si va putea fi oricand verificata de catre orice membru donator.

    Va multumesc,

    Udo Schneider


    Date bancare (numai cont in RON deocamdata):

    Daniela Schneider
    ING BANK
    Cont: RO87INGB0000999900368624
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 13-01-11, 22:29.
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

  • #2
    Pentru userii dein strainatate exista vreun cont separat?

    Comment


    • #3
      Strict pt soft de ce suma este nevoie?

      2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
      2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
      2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
      2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

      Comment


      • #4
        https://www.vbulletin.com/order/index.php
        Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
        Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
        1000 Locuri de vizitat in Romania

        Comment


        • #5
          Pentru cei "3" useri din afara granitelor nu exista momentan nicio posibilitate de donatie. Pur si simplu nu ne-am gandit la asa ceva plus ca - cred - existenta unui asemenea cont inca nu se justifica (raportul cheltuieli de cont / suma intrata).
          Softul dupa cum bine se poate vedea, in jur de 170€. Dar trebuie mentionat ca un asemenea update nu-l vom face chiar in fiecare an ci asa cum ne va permite bugetul.
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #6
            De banii aia s-ar putea implementa IPB3, care, la ora asta, e cel mai tare soft.

            Comment


            • #7
              @Hondatu - sigur ca exista posibilitatea sa vireze bani si cei din afara granitelor - doar le trebuie un cod SWIFT - acesta este INGBROBU
              Mazda 6 Kombi, 2.5l, 192 CP, Soul Red


              Comment


              • #8
                Asa stiam si eu fiindca am mai virat de aici in conturile unor colegi forumisti, dar eu n-am facut altceva decat sa-l ascult pe baiatu´ bancher care si acum e de aceiasi parere.
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                Comment


                • #9
                  Mare sef se aduna banutii necesari??
                  ....

                  Comment


                  • #10
                    Pana acum 3 insi si un total de vreo 270, deci mai e, mai e.
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                    Comment


                    • #11
                      Cam rusinos pentru atatia useri, ca suma nu e mare
                      ....

                      Comment


                      • #12
                        eu zic sa le mai lasam ceva timp userilor si sa nu ne grabim cu concluziile. chiar daca unii ar da, poate deschiderea contului a picat intr-un moment nepotrivit (dupa sarbatori, cand intinzi banii pana la salariul pe ianuarie etc)
                        2006 Accord CL7 2.0 MT

                        Comment


                        • #13
                          Domnilor la ce suma s'a ajuns?
                          Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

                          Comment


                          • #14
                            E un 5 in fata, deci mai e.
                            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                            Comment


                            • #15
                              Mai e mult pana departe?
                              cam cat mai trebuie?
                              ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                              ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                              Comment

                              Working...
                              X