GABRIELB: ´00 Honda HR-V, 1.6L, Nighthawk Black (GH4)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Si eu am aceiasi problema cu suportul pe partea stanga, am mers tare prin niste gropi, plus ca asta iarna, m-am urcat pe o bordura dubla, cum se fac acum, in incercarea de a evita un disperat care venea sanie pe gheata. Atunci am fost fericit ca nu am indoit nimic, cel putin asa se vedea. Am vazut cu 32 euro in Germania suportul, plus transport, asta dupa ce la noi nu era sub 80 euro plus tva, si doar pe original, pentru varianta cu 124cp. Nu l-am luat inca ca nu eram sigur daca e bun, dar zilele astea sunt obligat sa o fac. Placutele depind de stilul de condus, si pe mine ma tin mult, mai ales ca masina mai mult sta.
    dacliber
    Senior Member
    Last edited by dacliber; 26-03-15, 09:57.
    ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

    Comment


    • #32
      Eu l-am comandat deja pentru ca altfel uit de el. O sa-l schimb impreuna cu toba finala la revizia de 170.000km. Singurul lucru pe care trebuie sa-l mai verific este starea caroseriei, sa vad daca nu a aparut ceva rugina prin locurile ascunse.In rest, din punct de vedere mecanic masina este impecabila.
      ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

      Comment


      • #33
        Smechere HR-V astea, suntem niste norocosi...
        ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

        Comment


        • #34
          Versiunea în 4 uși are boxe și în ușile din spate?

          Versiunea în 4 uși are boxe și în ușile din spate?
          applexander
          Banned
          Last edited by applexander; 28-03-15, 09:22. Reason: typo

          Comment


          • #35
            Nu. Boxele spate sunt in portbagaj.
            ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

            Comment


            • #36
              gh4 are 77 KW...period

              Comment


              • #37
                Ca sa pui period, trebuie sa explici de ce, ca altfel e o afirmatie cu sau fara valoare. In discutia din pagina anterioara era vorba de GH2 ca e sau nu facelift, merita sau nu niste lei. Ar trebuii sa postezi J daca tu crezi ca ai gh4 si ti-au furat caii.
                Body style 3 door CUV (GH1 & GH2) 77kw si 91kw
                ................5 door CUV (GH3 & GH4) 77kw si 91kw
                Layout Front WD (GH1 & GH3)
                ..........Real Time 4WD (GH2 & GH4)
                deci daca ai 4x4 ai si mai multi cai, gh4 se refera si la facelift
                ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

                Comment


                • #38
                  sowwy..

                  Click image for larger version

Name:	talon gh7-77kw.jpg
Views:	106
Size:	157 Bytes
ID:	721561 uhm well. acolo unde-i 0077, e data si turatia la care se "opține”.
                  NU cred că am fost furat la cai, mai degrabă că e o misinterpretare la MIJ-loc.
                  Lasă că ne-om întâlni prin whoraș și comparăm combi-urile.

                  Comment

                  Working...
                  X